Міська влада подбала про збереження пільг на проїзд для мешканців Києва, що були скасовані в грудні минулого року на загальнодержавному рівні. Так, столичні ветерани праці чи діти війни для безкоштовного проїзду в підземці можуть користуватися своїм пенсійним статусом та карткою киянина. Крім того, важливу соціальну підтримку від Києва отримали пільговики із зони АТО. Вони також мають можливість отримувати картку киянина з безкоштовним транспортним додатком.
Детально ознайомитися зі змінами можна на інформаційних плакатах, що розміщені на кожній станції метро. Нагадуємо також, що оформити картку киянина можна не лише в районних управліннях соціального захисту, а й у відділенні на станції метро «Політехнічний інститут» (адміністрація підприємства).
Київський метрополітен звертається до пасажирів з проханням ознайомлюватися з інформацією та не створювати напружених ситуацій.
За інформацією http://kievcity.gov.ua