Портал в режимі тестування та наповнення
 • Доступність
 • A-
  A+
 • Стара версія
Голосіївська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Оголошення 2021-2023

Опубліковано 05 липня 2024 року о 14:00

До уваги представників громадянського суспільства!

Повідомлення ініціативної групи щодо формування Громадської ради при Голосіївській районній в місті Києві державній адміністрації 2021-2023 рр.

Формування Громадської ради здійснюється відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996.

Установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Голосіївській районній в місті Києві державній адміністрації відбудуться 16 липня 2021 року в приміщенні Голосіївської РДА (актова зала) о 12.00 (початок реєстрації о 11.00)

Для участі в установчих зборах представниками інститутів громадянського суспільства необхідно подати перелік документів (відповідно до Типового Положення про Громадську раду):

 1. Заява, складена у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства (завантажити).
 2. Рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства» про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради (завантажити).
 3. Заява делегованого представника інституту громадянського суспільства з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”, підписана ним особисто (завантажити).
 4. Біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, числа, місяця, року і місця народження, громадянства, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, відомостей про освіту, наявність наукового ступеня, трудову та/або громадську діяльність, контактної інформації (поштової адреси, номера телефону, адреси електронної пошти (за наявності) (завантажити).
 5. Відомості про результати діяльності інституту громадянського суспільства (проведені заходи, дослідження, надані послуги, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання відповідному органу виконавчої влади письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної, регіональної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості, річний фінансовий звіт (за наявності) тощо) протягом шести місяців до дати оприлюднення органом виконавчої влади повідомлення про формування складу громадської ради; відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону (завантажити).
 6. Мотиваційний лист делегованого представника інституту громадянського суспільства, в якому наводяться мотиви бути обраним до складу громадської ради та бачення щодо роботи у такій раді (завантажити).
 7. Фото делегованого представника інституту громадянського суспільства, а також посилання на офіційний вебсайт інституту громадянського суспільства, сторінки у соціальних мережах (за наявності (завантажити).

Документи приймаються пакетом з 17.05.2021 року до 16.06.2021 року (включно) до 12.00 на електронну пошту: [email protected]


Оголошення про Онлайн засідання Громадської ради при Голосіївській районній в місті Києві державній адміністрації 21.02.2022

Оголошення про Онлайн засідання Громадської ради при Голосіївській районній в місті Києві державній адміністрації 16.11.2021

Оголошення про засідання Громадської ради при Голосіївській районній в місті Києві державній адміністрації 07.10.2021

Оголошення про наступне засідання Громадської ради при Голосіївській районній в місті Києві державній адміністрації 31.08.2021

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux