Центр у справах сім’ї та жінок «Родинний дім»
Спеціалістами Центру у справах сім’ї та жінок «Родинний дім» Голосіївського району м. Києва надаються соціальні послуги мешканцям району.
Основним завданнями Центру є сприяння становленню сім’ї сучасного типу, яка будується на паритетних засадах, а також задоволення та захист громадських, соціально-економічних, культурних прав і свобод, потреб і інтересів жінок, впровадження гендерного підходу в діяльність Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації, як складової загальнодержавної політики, створення і реалізація широкого спектру цільових програм та заходів щодо практичної реалізації соціальних, психологічних, юридичних та інформаційних послуг різним категоріям сімей та жінкам.
Напрями роботи:
- інформаційно-просвітницька діяльність;
- консультації спеціалістів: юриста, психолога;
- проведення: науково-практичних конференцій, круглих столів, лекційно-тренінгових семінарів з актуальних питань;
- співпраця із урядовими структурами та неурядовими громадськими організаціями;
- проведення заходів, конкурсів «Киянка року», «Сім'я року», «Родина року».
- розробка методичних матеріалів з питань: юридично - правової освіти молоді, насильства в сім`ї, репродуктивного здоров’я, соцально-правової допомоги, гендерної політики.
Після проходження навчання щодо роботи з особами, які вчинили насильство в сім’ї, яке було проведене Відділом у справах молоді та спорту Голосіївської РДА, психолог Центру також проводить корекційну програму «Робота з агресорами», яких направляє Голосіївське УПГУ Національної поліції у м. Києві.
У Центрі у справах сім`ї та жінок «Родинний дім» щоденно працюють юрист і психологи, які надають безкоштовні консультації мешканцям Голосіївського району м. Києва.
Юрист:
- Надає індивідуальні консультації з питань сімейного, житлового, цивільного, трудового законодавств.
Психологи:
1. Проводять консультації для:
- сімей;
- дітей;
- жінок і чоловіків (індивідуально);
2. Здійснюють:
- психопрофілактику стосунків «батьки - діти»;
- профілактику психологічної маніпуляції і контролю свідомості;
- психокорекціну роботу особистості, партнерських взаємин;
- психодіагностику.