У бібліотеках району сумувати ніколи!
У літній період в бібліотеках Централізованої бібліотечної системи Голосіївського району м.Києва відбуваються цікаві дозвілля.
У бібліотеці ім.Наталі Забіли для дітей до Дня української родини відбувся майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки «Бажаниця». Учасниками заходу стали діти із сімей переселенців зі Сходу України, які ознайомилися з оберегами української родини та національними традиціями.
У рамках культурно-інформаційного проекту «Бібліотека на дитячому майданчику» 11-17 липня в бібліотеках для дітей №142 та ім.Наталі Забіли відбулись цікаві заходи. Бібліотекарі залучали дітей до читання, проводили літературні вікторини, ігри-загадки, знайомили з новими книжками і журналами та запрошували до куточка творчого дозвілля бібліотек.
За інформацією управління культури,
туризму та охорони культурної спадщини