Прикраси для красуні-ялинки
28 грудня спеціалісти Голосіївського районного в місті Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели майстер-клас з виготовлення новорічних іграшок із фетрової тканини. Захід був організований для дітей з сімей учасників антитерористичної операції, які є клієнтами Голосіївського районного в місті Києві центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Мета заходу – формування у дітей пізнавального інтересу до свята Нового року, розвиток вміння творчо підходити до виготовлення новорічних іграшок.
Під час майстер-класу діти із мамами та татами залюбки виготовляли прикраси для головного атрибута новорічних свят – ялинки. Новорічні іграшки, виготовлені дитячими руками, неодмінно додадуть чарівної, святкової атмосфери в кожній сім'ї.
За інформацією Голосіївського районного в місті Києві
центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді