Головна  →  Новини  →  28 листопада 2021

Соціальна акція під гаслом «Скажи насильству-НІ» у Голосіївському районі 29 листопада 2021 року

29 листопада 2021 року о 15:00 годині в рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства» біля ТРЦ «РеспублікаПарк» відбудеться соціальна акція під гаслом «Скажи насильству-НІ!».

Організаторами заходу виступили служба у справах дітей та сім’ї Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації, Голосіївський районний в місті Києві центр соціальних служб за підтримки Голосіївського УП ГУНП у м. Києві та екіпаж мобільної групи реагування на випадки домашнього насильства.

Соціальна акція Скажи насильству-НІ! – це дієвий спосіб привернення уваги представників різних вікових груп до проблем насильства, у тому числі ґендреного та домашнього. Суть акції полягає у тому, що важливим є реакція абсолютно кожної людини на будь-які прояви насильства. І саме вчасна реакція, саме вчасне повідомлення про проблему, саме вчасне прохання про допомогу, навіть у разі виявлення насильства до абсолютно незнайомих людей, може дійсно вирішити ситуацію і допомогти потенційним жертвам уникнути насильства. Тоді як просто бездіяльність часто стає мовчазною згодою і тільки провокує подібні випадки у нашому соціумі.

За інформацією: Служби у справах дітей та сім’ї Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації

Перейти до спискуВерсiя для друку

  

 

Новини Центру надання адмін. послуг