Головна  →  Новини  →  20 вересня 2021

Валентин Мондриївський: Триває останній день реєстрації проєктів на отримання грантів Київського міського голови в галузі освіти

Триває останній день реєстрації проєктів на отримання грантів Київського міського голови в галузі освіти – 2021. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

Він підкреслив, що встигнути подати заявку на сайті можна до кінця доби. Для цього треба заповнити відповідну форму за посиланням: https://kyivosvita.com/grant.

«Завдяки відкритому конкурсу столичні заклади освіти можуть отримати по 200 тисяч гривень для реалізації своїх ідей! При обранні найкращого проєкту найбільшу увагу звертатимуть саме на інноваційність підходів колективів», – розповів Валентин Мондриївський.

За його словами, цьогоріч учасники можуть запропонувати проєкти за такими напрямами:

«Заклад з ідеєю» (спрямування «Інновації та інфраструктура» та «Дослідження й наука»);
«Новий освітній простір» (спрямування: «Сучасне інклюзивне освітнє середовище», «Цифровий освітній простір»).

«Кожен заклад освіти столиці – унікальний механізм. І наше завдання з командою мера Віталія Кличка – забезпечувати якісний пропорційний розвиток кожного садочка, школи, закладу позашкілля, професійно-технічної та вищої освіти», – додав Валентин Мондриївський.

Джерело: https://kyivcity.gov.ua/news/valentin_mondrivskiy_trivaye_ostanniy_den_reyestratsi_proyektiv_na_otrimannya_grantiv_kivskogo_miskogo_golovi_v_galuzi_osviti/

Перейти до спискуВерсiя для друку