Головна  →  Новини  →  25 березня 2020

Київрада збереться позачергово, щоб подбати про соціально-незахищених киян у час карантину

Київська міська рада збереться для прийняття невідкладних питань 26 березня. Про це повідомив заступник міського голови – секретар Київради Володимир Прокопів за результатами погоджувальної ради депутатських фракцій та груп. За його словами, основна мета засідання – прийняти нагальні проекти рішень, які запобігатимуть розповсюдженню коронавірусу та є важливими для різних категорій громадян.

«У час карантину та загрози поширення Covid-19, міська влада має подбати про соціально-незахищених киян. Зокрема, маємо перерозподілити бюджет для захисту малозабезпечих груп населення та на потреби охорони здоров’я у столиці. Саме тому Київрада планує зібратися для проведення позачергового засідання і прийняти низку нагальних рішень», - зазначив Володимир Прокопів.

За його словами, також міська влада має допомогти представникам малого та середнього бізнесу, які змушені призупинити свій бізнес на час карантину.

«Місто відчуває свою відповідальність і перед підприємцями, тому пропонує орендарям комунального майна надати 50-відсоткову знижку на наступних 5 місяців. За все це маємо проголосувати уже найближчого четверга», - наголосив Володимир Прокопів.

Пленарне засідання Київської міської ради заплановано на 14:00. У зв’язку з обмежувальними заходами, доступ громадськості та представників засобів масової інформації до КМР не передбачено. Онлайн трансляція засідання буде забезпечена на порталі Київради та на офіційній сторінці у Youtube

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Новини Центру надання адмін. послуг