Місто забезпечує засобами індивідуального захисту насамперед медиків лікарень, що приймають пацієнтів із підозрою на коронавірус
Місто забезпечує засобами індивідуального захисту насамперед медиків лікарень, що приймають пацієнтів із підозрою на коронавірус. Про це на своїй сторінці у Facebook написав перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.
Він нагадав, що сьогодні визначені сім таких лікарень (3 – для дорослих, 2 – для дітей, 2 – для вагітних):
- КНП «Олександрівська клінічна лікарня м. Києва»;
- КНП «Київська міська клінічна лікарня № 4»;
- КНП «Київська міська клінічна лікарня № 9»;
- КНП «Київська міська дитяча клінічна лікарня № 1»;
- КНП «Київська міська дитяча клінічна інфекційна лікарня»;
- КНП «Київський міський пологовий будинок № 3»;
- КНП «Київський міський пологовий будинок № 5».
«Усі ці заклади забезпечені експрес-тестами на виявлення коронавірусу. Загалом місто вже отримало 9 тис. із замовлених і придбаних тестів», – підкреслив Микола Поворозник.
Він також наголосив, що КНП «Київська міська клінічна лікарня № 8» не входить до цього переліку.
Перший заступник голови КМДА також нагадав, що при перших симптомах гострого респіраторного захворювання треба залишатися вдома та телефонувати сімейному лікарю, а не їхати до зазначених лікарень, наражаючи на небезпеку себе та інших осіб.
«Зв’яжіться зі своїм сімейним лікарем телефоном, тримайте з ним зв’язок та виконуйте рекомендації! У разі погіршення самопочуття – викликайте швидку. Закликаю: не їдьте при першому недомаганні до вищезгаданих лікарень! Цим ви наражаєте себе і своїх рідних на небезпеку та заважаєте роботі медиків, які рятують життя», – зазначив Микола Поворозник.
Нагадаємо, у столиці також працює цілодобова гаряча лінія «Порада лікаря за телефоном», куди також можна звернутися у разі виявлення симптомів, схожих на ознаки коронавірусу.
На неї кияни можуть телефонувати за номером: 15-83 зі стаціонарного (безкоштовно) та 044-235-01-01 – із мобільного (згідно з тарифами оператора).
Джерело: КМДА