Головна  →  Новини  →  17 березня 2017

Працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення району відзначили професійне свято

Працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення району відзначили професійне свято

Щорічно в Україні, у третю неділю березня, відзначається День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.

Саме з цієї нагоди, 17 березня, в Будинку дитячої та юнацької творчості Голосіївського району відбулись урочисті заходи за участю керівництва райдержадміністрації, працівників комунальних служб району та представників закладів побутового обслуговування населення.

З привітальним словом до всіх присутніх звернулися голова Голосіївської райдержадміністрації Наталія Бондар та профільний заступник голови РДА Олена Єріна, подякували всім за щоденну сумлінну працю та зазначили важливість роботи кожного з підприємств району. А також побажали всім міцного здоров’я, родинного затишку, здійснення усіх життєвих планів, миру та достатку!

Традиційно за сумлінну працю та професіоналізм кращі представники галузі були відзначені Подяками та Почесними грамотами Голосіївської райдержадміністрації.

Після завершення урочистої частини відбувся святковий концерт за участю вихованців дитячо-юнацьких клубів Централізованої системи «Щасливе дитинство» та Будинку дитячої та юнацької творчості Голосіївського району. Родзинкою свята став виступ Заслуженої артистки України Олени Лукашової.

Перейти до спискуВерсiя для друку

  

 

Новини Центру надання адмін. послуг