Головна  →  Новини  →  22 липня 2016

На засіданні районного оперативного штабу обговорили нагальні питання

 

24 червня в Голосіївській райдержадміністрації відбулось чергове засідання Штабу сприяння організації допомоги бійцям в зоні АТО та переселенцям під головуванням очільниці району Наталії Бондар.

У засіданні взяли участь керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, Голосіївського районного у місті Києві військового комісаріату, представники громадських об’єднань, волонтери.

Відповідно до порядку денного засідання Штабу начальник управління охорони здоров’я Голосіївської райдержадміністрації Олена Довгань підвела підсумки місячника «Дні здоров’я», що проходив з 23 травня по 23 червня 2016 року. Про оздоровлення та відпочинок влітку 2016 року дітей із сімей учасників АТО та дітей із сімей загиблих, які брали участь в АТО, доповіла заступник начальника управління освіти Голосіївської райдержадміністрації Ольга Миска. Також Ольга Миколаївна розповіла присутнім про проведену роботу з реалізації національно-патріотичного проекту учнівської молоді столиці "Нам Україна вище над усе".

Під час засідання також обговорювались питання щодо встановлення пам’ятного знаку на території Голосіївського району загиблим учасникам антитерористичної операції, які проживали в Голосіївському районі, про розробку макетів і стендів з оновленими фотографіями загиблих учасників антитерористичної операції Голосіївського району та забезпечення їх розповсюдження  серед управлінь, відділів та інших структурних підрозділів райдержадміністрації Голосіївського району.

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Новини Центру надання адмін. послуг