Головна  →  Анонси  →  24 листопада 2023

25 листопада вшанування пам’яті жертв Голодомору. Акція «Запали свічку»

25 листопада вшанування пам’яті жертв Голодомору. Акція  «Запали свічку»

Традиційно, кожної четвертої суботи листопада вшановуємо жертв Голодомору 1932-33 років. Цьогоріч ця дата припадає на 25 листопада. 

Голодомор 1932-1933 років став наслідком поразки Української революції 1917-1921 років та окупації країни більшовиками. Цього року ми вдруге вшановуємо жертв Голодомору в умовах повномасштабної російської агресії. Ми знову маємо справу з російським імперіалізмом, який і не приховує своїх злочинних намірів: знищити Україну та українську ідентичність. Десятки населених пунктів стерті з лиця землі, тисячі мирних українців стали жертвами обстрілів і бомбардувань, були закатовані й розстріляні. Нині українські воїни, які зупинили навалу і звільнили від ворога безліч населених пунктів, не лише захищають територіальну цілісність і суверенітет України, але і нашу ідентичність, право бути господарями на своїй землі, шанувати власну мову, історію, культуру, героїв.

У Києві у зв'язку з воєнним станом, є суттєві обмеження масових заходів.Тому вшануємо пам’ять українців, які загинули під час Голодомору хвилиною мовчання вдома. Загальнонаціональна хвилина мовчання та акція «Запали свічку» розпочнеться о 16:00.

Акція «Запали свічку»

Перейти до спискуВерсiя для друку

 


  

 Консультації з громадськістю