Головна  →  Оголошення  →  14 листопада 2023

Про проведення щорічної акції "16 днів проти насильства" з 25.11.2023 по 10.12.2023

Щорічна Всеукраїнська акція

Міністерство соціальної політики як загальнодержавний координатор у сфері запобігання та протидії домашньому насильству інформує, що у період з 25 листопада до 10 грудня відбуватиметься щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

Генеральна Асамблея ООН оголосила 25 листопада Міжнародним днем боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок. Щороку в цей день у різних країнах по всьому світу розпочинається акція «16 днів проти насильства». Основне завдання цієї акції – привернути увагу спільноти до двох актуальних проблем – запобігання та протидії домашньому насильству та торгівлі людьми, а також активізація діяльності державних установ і громадських організацій задля об’єднання зусиль заради захисту прав людини.

Акція «16 днів проти насильства» – це нагода ще раз нагадати громадськості про існування цих проблем у суспільстві, підвищити рівень обізнаності людей щодо усіх форм насильства, продовжити процес створення недискримінаційного простору для життя, розвитку і професійного зростання кожної людини.

Корисна інформація щодо дій осіб у випадку потрапляння в ситуацію домашнього насильства.

Перейти до спискуВерсiя для друку

 


  

 Консультації з громадськістю