Головна  →  Оголошення  →  9 листопада 2023

Київський міський центр зайнятості інформує

Київський міський центр зайнятості

Столична служба зайнятості пропонує ВПО навчання, фінансову підтримку та пошук роботи
Послугами столичної служби зайнятості скористались 7,5 тис. внутрішньо переміщених осіб із 20 областей країни з початку широкомасштабної агресії рф проти України.
 
При цьому, найбільше внутрішніх переселенців - з областей, території яких перебувають нині під тимчасовою окупацією: Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької.
 
Для пришвидшення працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та покращення якості послуг, з 1 вересня по 1 листопада 2023 року за ініціативою Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України у столиці проводилася всеукраїнська інформаційна кампанія «Робота для ВПО: ти потрібен», до якої долучився Київський міський центр зайнятості.
 
За сприяння Київського МЦЗ забезпечено роботою 1,8 тис. внутрішньо переміщених осіб. Найбільше працевлаштовано у сфери торгівлі та освіти, на підприємства переробної промисловості, в заклади охорони здоров’я, в галузі державного управління й оборони. Станом на 1 листопада 2023 року продовжували пошук роботи близько 600 людей цієї категорії. Служба зайнятості пропонує безробітним внутрішнім переселенцям професійне навчання за робітничими професіями, які мають попит на ринку праці. За десять місяців 2023 року таке навчання проходили 37 внутрішньо переміщених осіб з поміж безробітних.
 
Громадяни, які мають професійну-технічну чи вищу освіту та не зареєстровані у службі зайнятості як безробітні, можуть отримати від служби зайнятості ваучер на навчання та підвищити свій професійний рівень. З початку року 208 громадян зі статусом ВПО отримали ваучер.
 
У рамках реалізації урядового проєкту єРобота внутрішні переселенці можуть скористатись грантовими програмами, які супроводжує служба зайнятості. З початку 2023 року 45 внутрішньо переміщених осіб отримали мікрогранти на започаткування та розвиток бізнесу за програмою «Власна справа», ще 2 стали переможцями програми «Грант для ветеранів».   
 
Столична служба зайнятості пропонує роботодавцям програми компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб:
 
Київський міський центр зайнятості пропонує внутрішньо переміщеним особам широкий спектр послуг, з урахуванням їх можливостей, інтересів та професійного досвіду. Отримати їх людина зі статусом ВПО може звернувшись до управління Київського МЦЗ того району, де вони зареєстровані як внутрішньо переміщені особи.
Перейти до спискуВерсiя для друку

 


  

 Консультації з громадськістю