Головна  →  Оголошення  →  2 листопада 2023

Київський міський центр зайнятості інформує

Київський міський центр зайнятості

 

Кому роботодавці м. Києва готові платити більше?
 
Незважаючи на те, що в країні другий рік поспіль триває війна, в столиці є багато привабливих вакансій з високою зарплатою. 
 
Фахівцям ІТ-індустрії роботодавці Києва готові платити найбільше. Незаперечними лідерами в цьому списку є інженери з програмного забезпечення комп’ютерів (110 тис. грн.). За ними йдуть фахівці з розробки та тестування програмного забезпечення (59 тис. грн.), інженери-програмісти (46 тис. грн.), інженери інформаційно-комунікаційних систем (45 тис. грн.) та техніки-програмісти (43 тис. грн.).
 
Добре оплачуються вакансії військовим: командири відділень та бойові медики отримують по 45 тис. грн., стрільці - понад 39 тис. грн. Високо цінується й праця зв’язківців – інженерам та операторам електрозв’язку обіцяють платити не менше 42 тис. грн.
 
У ТОП високооплачуваних також вакансії лікарів. Зарплата у пластичних хірургів складає 40 тис. грн., фельдшерів – 38 тис. грн., анестезіологів – 28 тис. грн. За ними слідують представники робітничих професій: машиністи підіймачів (39 тис. грн.), верстатники деревообробних верстатів (35 тис. грн.), реставратори металевих конструкцій (30 тис. грн.) та технічні службовці: техніки-конструктори (35 тис. грн.), менеджери з транспортно-експедиторської діяльності (28 тис. грн.), інженери-конструктори електроніки (27 тис. грн.). Завершують першу двадцятку високооплачуваних вакансій  м. Києва комплектувальники меблів – 27 тис. грн.

Довідково: Наприкінці жовтня в базі столичної служби зайнятості налічувалося 9,3 тис. вакансій, середня зарплата у вакансіях складала 14,3 тис. грн. Тим часом на обліку в Київському міському центрі зайнятості перебували 2,6 тис. безробітних.

Перейти до спискуВерсiя для друку

 


  

 Консультації з громадськістю