Головна  →  Оголошення  →  21 вересня 2023

Інформація щодо відбору кандидатів у члени Ради з питань внутрішньо переміщених осіб

Оголошення щодо відбору кандидатів у члени Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Голосіївській районній у місті Києві державній адміністрації

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України 04.08.2023 № 812 «Про затвердження Типового положення про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб» Голосіївська районна в місті Києві державна адміністрація формує склад Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при районній адміністрації.

Рада з питань внутрішньо переміщених осіб при райдержадміністрації (далі – Рада) є консультативно-дорадчим органом, який утворюється для реалізації регіональної політики у сфері забезпечення та захисту прав та інтересів внутрішньо переміщених осіб, сприяння діяльності територіальних громад у розвитку ефективних механізмів їх адаптації та інтеграції.

Персональний склад Ради утворюється у кількості 18 осіб, з яких чисельність представників органу, при якому утворено Раду, становить 6 осіб, внутрішньо переміщених – 9 осіб та представників громадських об’єднань, які провадять діяльність у сфері забезпечення та захисту прав внутрішньо переміщених осіб, — 3 особи.

До складу Ради входять внутрішньо переміщені особи, місцем фактичного проживання яких згідно з довідкою про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи є адміністративно-територіальна одиниця, яка є адресою останнього задекларованого/зареєстрованого місця проживання внутрішньо переміщеної особи, на юрисдикцію якої поширюються повноваження органу, при якому утворено Раду, в тому числі, які є представниками суб’єктів господарювання та в установленому законодавством порядку перемістили свої виробничі потужності та активи.

До складу Ради входять по одному представнику від громадських об’єднань, в статуті яких визначено, що їх діяльність спрямована на забезпечення та захист прав внутрішньо переміщених осіб і реалізацію проектів у межах адміністративно-територіальної одиниці, на юрисдикцію якої поширюються повноваження органу, при якому утворено Раду.

Основними критеріями відбору кандидатів у члени Ради, які оцінює орган, при якому утворено Раду, є бажання працювати на громадських засадах, активна участь у громадській діяльності, відповідність високим стандартам доброчесності, відсутність конфлікту інтересів, наявність особистих досягнень або реалізованих проектів у сфері захисту ВПО, наявність конкретних пропозицій щодо особистого вкладу в реалізацію мети та завдань Ради.

Відбір членів Ради здійснюється на підставі поданих до райдержадміністрації внутрішньо переміщеними особами та представниками громадських об’єднань документів в електронній та/або паперовій формі, а саме:

  • заяву у довільній формі;
  • письмову згоду на обробку персональних даних;
  • документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, або відображення в електронній формі інформації, що міститься у документах, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, сформованих засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія) або єДокумент;
  • документа про освіту (за наявності);
  • мотиваційного листа кандидата, в якому викладаються обґрунтування для обрання його до складу Ради;
  • відомостей про контактний номер телефону та адресу електронної пошти кандидата (за наявності);
  • довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або електронної довідки, яка підтверджує факт внутрішнього переміщення і взяття на облік такої особи, на електронному носії, критерії якого підтримують використання мобільного додатка Порталу Дія (Дія) (за наявності технічної можливості), або листа громадського об’єднання щодо включення до складу Ради представника громадського об’єднання.

Пропозиції щодо включення до складу Ради подаються в електронній формі на електронну адресу: [email protected] .

Документи у паперовому вигляді можна подати до Відділу роботи із зверненнями громадян Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою: 03039 м. Київ, просп. Голосіївський, 42.

Розклад роботи: понеділок-четвер: 08.00-17.00, п’ятниця: 08.00-15.45; перерва: 12.00-12.45.

Пропозиції приймаються з 21 вересня 2023 до 29 вересня 2023 року включно.

За додатковою інформацією просимо звертатися до Відділу організації діловодства та управління персоналом управління соціального захисту населення Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою: 03040 м. Київ, вул. Юлії Здановської, буд. 5, корп. 3, каб. 15. Розклад роботи: понеділок-четвер: 09.00-16.00. Телефон: 257 94 76.

Перейти до спискуВерсiя для друку

 


  

 Консультації з громадськістю