Головна  →  Новини  →  20 вересня 2022

У Києві відновлюють надання послуги «соціального таксі»

У Києві відновлюють надання послуги соціального таксі для перевезення дітей та осіб з інвалідністю до лікарень, центрів реабілітації та закладів освіти. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«Відновлення цієї послуги буде відбуватися поступово. На сьогодні, за більш ніж тиждень, таку послугу отримали вже 63 дитини та особи з інвалідністю. Київський міський центр реабілітації продовжить вивчати потребу, адже з початком повномасштабного російського вторгнення велика кількість отримувачів залишила Київ. Але за умови збільшення кількості осіб, що потребують такої послуги, буде збільшуватися і кількість транспортних засобів», – зазначила Марина Хонда.

Вона також додала, що тим особам, які подавали відповідний пакет документів до органів соціального захисту і щодо яких було винесено позитивний висновок до користування, повторно подавати документи не потрібно.

Довідково.

«Соціальне таксі» – спеціально облаштований транспорт, призначений для людей з інвалідністю.

Транспортні соціальні послуги з перевезення людей з інвалідністю І групи та/або одиноких непрацездатних громадян, які самостійно не пересуваються або пересуваються за допомогою милиць, палиць, візків та інших технічних засобів реабілітації, до соціально значимих об’єктів.

 

За інформацією: https://kyivcity.gov.ua

Перейти до спискуВерсiя для друку