Головна  →  Новини  →  16 серпня 2022

Чи дозволяється виправляти записи у розрахункових квитанціях або використовувати пошкоджені?

Головне управління ДПС у м. Києві повідомляє, що не дозволяється використовувати розрахункові квитанції повторно, виправляти записи у квитанціях, вилучати з розрахункової книжки корінці розрахункових квитанцій, порушувати кріплення книжки.

У разі пошкодження розрахункової квитанції чи здійснення помилкового запису таку квитанцію слід анулювати, для чого на корінці та відривній частині робиться позначка «Анульовано», що засвідчується підписом особи, яка здійснює розрахунки.

Відповідний порядок передбачено п. 8 глави 2 розд. III Порядку реєстрації та ведення розрахункових книжок, книг обліку розрахункових операцій, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14 червня 2016 року № 547.

Перейти до спискуВерсiя для друку