Головна  →  Новини  →  8 вересня 2021

Знято заборону на продаж продуктів із коротким терміном придатності на ярмарках, що діяла у період спеки

Місто дозволило на ярмарках продаж продуктів, із коротким терміном придатності. Молочну продукцію, рибу, м’ясо-ковбасні та кондитерські вироби з кремом можна реалізовувати із суворим дотриманням санітарно-епідемічних вимог. Про це повідомив перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олексій Кулеба.

«Середньодобова температура знизилась, тож офіційна заборона на торгівлю продуктами з коротким терміном придатності, що діяла з 24 червня, знята. Це стосується реалізації молочної продукції, риби, м’ясо-ковбасних та
кондитерських виробів із кремом. Ми бачимо, що киянам зручно купувати свіжу сезонну продукцію від фермерських господарств недалеко від дому за доступними цінами. Попит у містян на ярмаркові заходи є, тож столиця продовжує покращувати якість їхньої роботи», – розповів Олексій Кулеба.

Він зазначив, що відтепер на кожному ярмарку є аптечка першої медичної допомоги, якою за потреби зможуть скористатися як підприємці, так і покупці. Аптечка знаходиться в адміністратора.

Нагадуємо локації, на яких цього тижня пройдуть сезонні (https://cutt.ly/YWFSGr5) та традиційні (https://cutt.ly/8WFSB63сільськогосподарські ярмарки.

Джерело: https://kyivcity.gov.ua/news/oleksoleksiy_kuleba_znyato_zaboronu_na_prodazh_produktiv_iz_korotkim_terminom_pridatnosti_na_yarmarkakh_scho_diyala_u_period_spekiiy_kuleba_znyato_zaboronu_na_prodazh_produktiv_iz_korotkim_terminom_pridatnosti_na_yarmarkakh_scho_diyala_u_period_speki/

Перейти до спискуВерсiя для друку

  

 

Новини Центру надання адмін. послуг