Головна  →  Новини  →  12 липня 2021

У Голосіївському районі обрали Громадську раду на 2021-2023 рр.

У Голосіївському районі обрали Громадську раду на 2021-2023 рр.

8 липня відбулись установчі збори по формуванню нового складу Громадської ради при Голосіївській районній в місті Києві державній адміністрації на 2021-2023 рр.

Голова району Сергій Садовой подякував діючій Громраді за плідну роботу та відзначив подяками активних членів та незалежних експертів Громадської ради 2019-2021 рр. У своїй промові очільник району зазначив, що райдержадміністрація відкрита та готова до співпраці з новообраною Громрадою, що мета у всіх одна – робити кращим Голосіївський район.

Діючий голова Громради Іван Леонтьєв також звернувся з вітальним словом до присутніх, подякував за розвиток громадськості на благо Голосіївського району та вручив подяки керівникам та начальникам Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації.

До участі у засіданні були запрошені 86 представників інститутів громадянського суспільства.

Спільним рішенням учасників установчих зборів до складу Громадської ради були включені 31 представник інститутів громадянського суспільства, а саме:

  1. Губська  Вікторія Петрівна (Міжнародна благодійна організація «Фундація відкрита Україна») – 53 голоси
  2. Мироненко Євген Володимирович (ОСББ «Мій дім-22») – 51 голос
  3. Семенова Аліна Ігорівна (ГО «Екозагін») – 50 голосів
  4. Прохорчук Олена Михайлівна (ГО «Спілка порятунку Голосієва») – 48 голосів
  5. Кривогуз Сергій Андрійович (ГО Асоціація багатодітних родин «Велика сім’я») – 47 голосів
  6. Штепуляк Павлина Вадимівна (ГО "Співтовариство особливих сімей "Ми разом!") – 47 голосів
  7. Аль Анні АмарХусейнович (ГО «Молодь України разом») – 46 голосів
  8. Цикаленко Тамара Вікторівна (ОСН Комітет мікрорайону «Пирогів») – 46 голосів
  9. Соколов  Сергій Олександрович (БО Благодійний Фонд «Криївка Вільних») – 43 голоси
  10.  Терентьєв  Всеволод Валерійович (ГО «Голосіївська Криївка») – 43 голоси
  11.  Мельничук Сергій Анатолійович (ГО «Об’єднання учасників ярмаркової торгівлі Києва») – 42 голоси
  12.  Мороз Олександр Михайлович (ГО «Центр сприяння і розвитку громадських рад України») – 41 голос
  13.  Бєляєв Андрій Сергійович (ГО «Позашляхове братерство») – 40 голосів
  14.  Богачик В’ячеслав Михайлович (ГО «Громадянський корпус») – 38 голосів
  15.  Гайко Галина Петрівна (ГО «Намисто») – 38 голосів
  16.  Мороз Тетяна Миколаївна (БФ «Народні скарби») – 38 голосів
  17.  МотринчукДмитро Йосипович (ГО «Дарницькі ініціативи Мірошниченка») – 37 голосів
  18.  Домаров Іван Володимирович (ГО «Рада ветеранів АТО Голосіївського району м. Києва») – 36 голосів
  19.  Кузьменко  Руслан Іванович (ГО «Міжнародна антикорупційна асамблея») – 36 голосів
  20.  Мухачов Назар Володимирович (ІГС «Народний Трибунал громадського урядування») – 36 голосів
  21.  Андрійко Руслан Юрійович (ГО «НАЦ «УССД») – 35 голосів
  22.  Кожушко Юлія Миколаївна (ГО «Громадське об’єднання «Громада Корчуватого») – 35 голосів
  23.  Шуляков Ярослав Вікторович (ГО «Верховна молодіжна рада») 35 голосів
  24.  НауменкоНазар Олегович (ГО «Чистий Київ») – 34 голоси
  25.  Василевський В’ячеслав Михайлович (ГО «Професійна київська спілка тренерів») – 33 голоси
  26.  Оверко  Максим Андрійович (ГО «Спортивний клуб «Торос») – 32 голоси
  27.  Шундіков Павло Володимирович (ГО "Майбутнє за Киянами") – 31 голос
  28.  Гоменюк Антоніна Іванівна (ГО «Братство бджолярів України») – 28 голосів
  29.  Глушаниця  Михайло Васильович (ГО «Рішучі громадяни») – 27 голосів
  30.  Гук Іванна Миколаївна (ГО «Батьківщина молода») – 27 голосів
  31.  Першута Олександр Григорович (ГО «Еко-патруль») – 27 голосів

Протокол 

лічильної комісії установчих зборів з обрання нового складу Громадської ради при Голосіївській районній в місті Києві державній адміністрації (2021-2023 рр).

ФОТОАЛЬБОМ

 

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

  

 

Новини Центру надання адмін. послуг