Головна  →  Новини  →  18 січня 2021

Міська лікарня ветмедицини разом із благодійним фондом «Постраждалі діти війни» у морози годуватимуть безпритульних тварин на вулиці

Аби допомогти безпритульним тваринам пережити морози, КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» разом із БФ «Постраждалі діти війни» три дні годуватимуть котів та собак на вулицях столиці. Корм доставлятимуть у промислові зони, де мешкає багато чотирилапих безхатьків. Про це повідомила в. о. директорки КП «Київська міська лікарня ветеринарної медицини» Наталя Мазур.

«Котам і собакам, які не мають домівок, складно пережити таку погоду. Тому спільно із благодійним фондом ми організували акцію «Нагодуй безпритульну тварину». Фонд забезпечує тварин кормом, а ми допоможемо із доставленням у ті локації, де мешкає найбільше безпритульних тварин. За такої погоди їжа є однією з головних умов їхнього виживання, тому такі акції надзвичайно важливі», – зазначила керівник міської ветклініки.

Акція триватиме до 20 січня. Усього за три дні планується відвідати близько десятка місць компактного проживання безпритульних тварин.

У кожного киянина є можливість підтримати тварин, які живуть на вулиці.

Можна нагодувати тварину самостійно. Як це зробити правильно, можна прочитати на сторінці КП «КМЛВМ» у Facebook.

Джерело: КМДА
Перейти до спискуВерсiя для друку

  

 

Новини Центру надання адмін. послуг