Головна  →  Новини  →  25 вересня 2020

У Голосіївській райдержадміністрації відбулись навчання з питань охорони праці

23-24 вересня 2020 року в Голосіївській  райдержадміністрації відбулись  навчання  та перевірка знань з питань охорони праці керівників структурних підрозділів, до обов'язків яких належить забезпечення виконання заходів з питань охорони праці.

Комісія з перевірки знань із питання охорони праці,  під головуванням першого заступника голови адміністрації Олександра Коломійця,  яку створено на підставі  розпорядження  від 17.09.2020 року  №432, перевірила знання Законів України «Про охорону праці», «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування»;  Правил пожежної безпеки; Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві;  надання першої долікарської допомоги та інших нормативних актів з охорони праці.

Навчання з питань охорони праці  проходить один  раз на три роки відповідно до статті 18 Закону України «Про охорону праці» та вимог Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці та Переліку робіт з підвищеною небезпекою», затвердженого наказом Держнаглядохоронпраці від 26.01.2005 №15.

Програма навчання і перевірки знань з питань охорони праці:

-передбачає: вивчення загальнообов’язкових питань охорони праці з урахуванням особливостей  професійної діяльності  керівників за відповідними направленнями. 

Метою навчання і перевірки знань з питань охорони праці є надання знань, умінь, здатностей  для здійснення ефективної професійної діяльності шляхом забезпечення оптимального управління охороною праці  в адміністрації, формування відповідальності за особисту та колективну безпеку й усвідомлення необхідності обов’язкового виконання в повному обсязі всіх заходів  безпеки праці на робочих місцях.

Результат навчання і перевірки знань з питань охорони праці:   сформованість та удосконалення рівня компетенцій до вирішення завдань професійної діяльності, пов’язаних із забезпеченням життя, здоров’я і працездатності підлеглих під час роботи та наявність  основних загальнокультурних та професійних компетенцій з охорони праці.

Формою перевірки знань з питань охорони праці працівників став залік - за тестовими екзаменаційними білетами.

Результати  перевірки знань з питань охорони праці оформлено  протоколом засідання комісії з перевірки знань з питань охорони праці.

Посадовці показали відмінні результати. Прийом заліків  слухачів підтвердило проведення занять на високому рівні.

Загалом пройшли навчання 19  посадових  осіб адміністрації.

Перейти до спискуВерсiя для друку

  

 

Новини Центру надання адмін. послуг