Головна  →  Новини  →  20 грудня 2019

Засвічення Головної новорічної ялинки району

Засвічення Головної новорічної ялинки району

В українців є славна традиція – зустрічати Різдвяні свята у родинному колі.

Тож, наша велика Голосіївська родина урочисто відкрила сезон зимових свят у день Святого Миколая театралізованим дійством «Засвічення Головної районної новорічної ялинки «Новорічна зірка сяє – в Голосіїв нас збирає».
Учора наш парк культури і відпочинку ім. М. Рильського перетворився на казкове містечко. Найменших мешканців району розважали справжні герої з мультфільмів ігровою програмою «Голосіївська зима – веселішої нема». А Київський академічний театр українського фольклору «Берегиня» зачарував виставою «В Голосіївський наш край їде Святий Миколай».
«Дуже приємно розпочати святкування разом з вами, дорогі мої голосіївці, – звернувся до присутніх виконувач обов’язків голови Сергій Садовой. – Бо, навіть, якщо і не знайомі особисто – ми разом працюємо над тим, аби зробити наш район кращим. Тож, цілком закономірно і відпочивати та дарувати один одному усмішки у ці передріздвяні дні теж разом».
На свято вже традиційно завітали діти з прифронтової зони. Цього разу це представники громадської дитячої організації військово-патріотичного виховання «Ніхто, крім нас!» та діти з родин, які проживають в зоні розмежування Луганської області, з міст Северо-Донецьк, Лисичанськ, Рубіжне, Кременне.
Звичайно ж, ввечері, під гучні оплески та щасливі вигуки, ми запалили нашу ялинку сотнями яскравих вогнів. Цикл зимових свят розпочато!
Пританцьовували діти і дорослі під виступи народного художнього колективу «Дитячий ансамбль пісні і танцю «Світанок» та відомих естрадних виконавців гурту «Гуляй душа».
Попереду ще багато свят, тож зустрінемо їх разом біля нашої голосіївської лісової красуні!

ФОТОЗВІТ

Перейти до спискуВерсiя для друку

  

 

Новини Центру надання адмін. послуг