Головна  →  Новини  →  19 квітня 2019

Профорієнтаційний семінар «Техніка пошуку роботи. Співбесіда з роботодавцем».

Днями, фахівцями відділу профорієнтації Голосіївської районної філії Київського міського центру зайнятості був проведений семінар-тренінг  «Техніка пошуку роботи. Співбесіда з роботодавцем».

В рамках заходу присутні були ознайомлені з правилами підготовки до співбесіди, питаннями, які обговорюються з роботодавцем, важливістю презентаційних здібностей у відповідності посади. В ході заходу також було роз’яснено, що співбесіда є найважливішим етапом при влаштуванні на роботу, що під час співбесіди роботодавець формує своє враження про кандидата як спеціаліста і як особистість, що підготовка до співбесіди відіграє визначну роль в її успішності. В процесі було відпрацьовано вправляння проходження співбесіди, можливі питання роботодавців та конструктивні відповіді на них, а також всім присутнім були надані поради психолога, які допомагають краще себе презентувати.

Наостанок зустрічі учасники поділилися враженнями, подякували за можливість отримати таку вагому для них інформацію та можливість успішно пройти співбесіду і працевлаштуватись.

Перейти до спискуВерсiя для друку

  

 

Новини Центру надання адмін. послуг