Головна  →  Новини  →  28 грудня 2018

У Голосіївському районі привітали переможців і лауреатів конкурсу "Учитель року - 2019" та конкурсу авторських програм практичних психологів

У Голосіївському районі привітали переможців і лауреатів конкурсу "Учитель року - 2019" та конкурсу авторських програм практичних психологів

27 грудня в Голосіївській районній в місті Києві державній адміністрації привітали переможців і лауреатів районних турів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» та Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів та соціальних педагогів.

Виконувач обов’язків голови Голосіївської райдержадміністрації Олександр Григорович Настасенко нагородив переможців та лауреатів обох конкурсів  Почесними грамотами  та Подяками голови Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації та грошовими винагородою. 

Номінація «Вчитель інклюзивного класу» 

Приймачук Ганна Вікторівна

Школа І-ІІІ ступенів № 236

Квилінська Людмила Іванівна

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови               № 15

Цапенко Катерина Кстянтинівна

Навчально-виховний комплекс «Барвінок»

Ільїна Ганна Анатоліївна

Навчально-виховний комплекс «Барвінок»

Номінація «Французька  мова» 

Середа Мар"яна Олегівна

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови    № 269

Лаврик Ірина Миколаївна

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької  мови  № 110 імені К.Гапоненка

Краснокуцька Вікторія Петрівна

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької  мови  № 110 імені К.Гапоненка

Номінація «Географія»  

Стріженок Наталія Олександрівна

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови              № 85

Огницька Юлія Володимирівна

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови                № 15

Ісаченко Юлія Юріївна

Гімназія № 59 імені О.М.Бойченка

 Номінація «Основи здоров"я» 

Прохорова Антоніна Володимирівна

Школа І-ІІІ ступенів № 151

Кириченко Наталія Володимирівна

Школа І-ІІІ ступенів № 36 імені С.П. Корольова

Яненко Віта Юріївна

Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови мови № 110 імені К. Гапоненка

Науменко Алла Володимирівна

Гімназія № 59 імені                         О.М. Бойченка

Переможці в номінації «Практичний психолог» 

Ричкова Світлана Володимирівна, практичний психолог спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов № 112 імені Т. Шевченка

Сєдова Ольга Анатоліївна - практичний психолог спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови № 269

Щипська Леся Василівна -  практичний психолог спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 15

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Новини Центру надання адмін. послуг