Головна  →  Новини  →  13 березня 2014

Склад комітетів Народної ради Голосіївського району

Народна рада Голосіївського району інформує про склад комітетів та уповноважених станом на 13.03.2014:

1.Комітет з питань освіти

Уповноважений:  Мироненко Євген (067)7924505, (095)1257816

  1. Цола Тетяна Володимирівна
  2. Бондарєв Вадим Анатолійович

2.Комітет з питань медицини

Уповноважений: 

  1. Самед-заде Емін Ізетович
  2. Магденко Ірина Анатолївна

3.Комітет з питань культури, освіти і молоді

Уповноважений: Вутке Сергій (066)7249346, Собутський Богдан

  1. Католик Володимир Григорович
  2. Овчаренко Олексій Миколайович

4.Комітет з питань економіки та промисловості

Уповноважений: Мельничук  Андрій  (097) 8419535, Галащук Андрій (067) 2090346

  1. Парубоча Тетяна Василівна

5.Комітет з питань житлово-комунального господарства

Уповноважений: Глушаниця Михайло (067) 7364080

  1. Комарницький Олег Олександрович

6.Комітет з питань торгівлі та підприємництво

Уповноважений: Бойко Микола (067) 2492702

  1. Федорович Іван Петрович
  2. Трошкін Михайло Валентинович
  3. Соболь Руслан Володимирович

7.Комітет з питань інновацій

Уповноважений: Циганок Вадим (063) 3071693

  1. Циганок Ігор Леонідович
  2. Євдаков Володимир Миколайович

8.Комітет з питань землекористування

Уповноважений: Нечаєв Андрій

  1. Дітковський Юрій Костянтинович
  2.  Дітковський Сергій Костянтинович

 9.Комітет з питань будівництва та архітектури

Уповноважений: Юрченко Олександр (063) 4408810

  1. Ципкун Сергій Євгенієвич
  2. Журавльова Людмила Василівна
  3. Мухорін Дмитро Борисович

10.Комітет з питань екології

Уповноважений: Тимофієнко Ксенія (050) 4459841

1. Телятніков Олег Володимирович

11.Комітет з питань взаємодії з правоохоронними органами та самооборони

Уповноважений: Назарчук Олег, Епіфанов Євгеній (067) 9318542

  1. Гойда Юрій Олегович
  2. Чесноков Дмитро Юрійович
  3. Павліченко Володимир Іванович
  4. Антоненко Володимир Миколайович

12.Комітет з питань благоустрою

Уповноважений: Мельниченко Анастасія (063) 8305080

  1. Бобер Ганна
  2. Сергієнко Ольга Іванівна

13.Комітет з питань соціального захисту, нацменшин та релігії

Уповноважений:

14.Комітет з питань внутрішньої політики та ЗМІ

Уповноважений:

15.Комітет з питань протидії,  корупції та по нагляду податкової інспекції

Уповноважений: Савченко Всеволод (063) 3480004

  1. Ткаченко Олександр Олександрович
  2. Криєнко Надія Петрівна
  3. Біленко Сергій Володимирович
  4. Пошежа Дмитро Дмитрович
  5. Медвідь Олександр Миколайович

16.Комітет з питань люстрації

Уповноважений: Вутке Сергій (066) 7249346, Рябикін Олексій (067) 5005755,

Таранов Сергій (093) 0324725

  1. Кучалін Павло Юрійович
  2. Савченко Ірина Володимирівна

17.Комітет з питань за контролем діяльності РДА

Уповноважений: Гуменюк Валерій (050) 6853190

  1. Галятнік Микола Тихонович
  2. Остапчук Олена Гаріївна

18.Комітет з питань управління транспорту та зв’язку

Уповноважений: Сомотов Юрій (063) 8052761

  1. Манько Андрій Анатолійович

 

Звертаємо увагу мешканців Голосіївського району, що у разі бажання працювати у комітетах Народної ради, просимо звертатись у кім. 215 (Голосіївська РДА) при собі мати паспорт громадянина України та диплом про вищу освіту (при наявності).

Секретаріат Народної ради - 098-902-43-69, 068-776-91-54.

Перейти до спискуВерсiя для друку

  

 

Новини Центру надання адмін. послуг