Головна  →  Новини  →  20 вересня 2019

Інформує «Державний Фонд сприяння молодіжному житловому будівництву»

Зверніть увагу!

Іпотечний центр в м. Києві та Київській області Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний Фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» інформує з питання роботи, яка ведеться по забезпеченню мешканців м. Києва та Київської області житлом, шляхом надання пільгових кредитів на будівництво житла молодим сім’ям та одиноким молодим громадянам віком до 35 років включно, які, згідно із законодавством визнані такими, що мають право на поліпшення житлових умов.

Відсоткова ставка по кредиту – облікова ставка НБУ і становить – 16,5 % річних, перший внесок – від 10 % вартості об’єкту, термін кредитування до 20 років. Умови кредитування є незмінними протягом всього періоду, також передбачено дострокове погашення без комісій та зборів.

Інформаційна довідка.

Перелік об’єктів житлового будівництва, в які можуть спрямовуватись кредитні ресурси Держмолодьжитла.

За додатковою інформацією звертатися за адресою: м. Київ, вул. Максима Кривоноса 2А, корп. 2 (пов. 5) або за тел.: 249-36-93.

Детальну інформацію можна отримати на сайті Державої спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву».

Перейти до спискуВерсiя для друку

  

 

Новини Центру надання адмін. послуг