Портал в режимі тестування та наповнення
Меню
  • Доступність
  • A-
    A+
  • Стара версія
Голосіївська районна в місті Києві державна адміністрація
офіційний вебпортал

Здобутки освітян та їх учнів у науковій сфері

Опубліковано 15 травня 2020 року о 16:38

День науки був встановлений Указом Президента України № 145/97 від 14-го лютого 1997-го року і відзначається у третю суботу травня. Цьогоріч свято припадає на 16 травня. У освітян Голосієва особливе ставлення до Дня науки. Щорічно в переддень свята ми проводили урочисте нагородження учнів - переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад і конкурсів, відзначали їхніх педагогів-наставників, висловлювали вдячність батькам. Однак триває карантин і можливості провести районне свято немає. Пропонуємо ще раз пригадати здобутки освітян та їх учнів у науковій сфері.

Підбито підсумки участі учнів у ІІ (міському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук. У Голосіївському районі в цьому році 125 переможців, ще 65 учнів отримають заохочувальні грамоти Київської МАН.

Абсолютний лідер серед переможців - гімназія № 59 імені О.М.Бойченка 28 переможців !

ТОП - 10 кращих закладів Голосіївського району за підсумками міського етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту  Малої академій наук  (далі – МАН): 

1. Гімназія № 59 імені О.М.Бойченка - 28 переможців;

2. СШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської та італійської мови № 130 імені Данте Аліг"єрі - 13 переможців;

3. Ліцей "Голосіївський" № 241 - 12 переможців;

4. СШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 15 - 9 переможців;

5. СШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов № 112 імені Т.Шевченка № 112 - 8 переможців;

6. Школа І-ІІІ ступенів № 286 - 6 переможців;

7. Ліцей податкової та рекламної справи № 21 - 5 переможців;

8. ПП "Європейський колегіум" - 5 переможців;

9. СШ І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов № 220 - 4 переможці;

10. Школа І-ІІІ ступенів № 132 - 4 переможці.

Пропонуємо також ознайомитися з найяскравішими досягненнями юних науковців у 2020 році. Радіємо. пишаємося нашими талановитими учнями . Вітаємо з Днем науки педагогів - науковців, педагогів - наставників обдарованих учнів. Висловлюємо щиру вдячність батькам, які виховали таких дітей. Ось один із них - БЕЗПАЛЬКО ВІКТОР, учень 10-Б класу гімназії № 59 імені О.М.Бойченка міста Києва , став переможцем на ІІ етапі Національного конкурсного відбору «ICYS-Україна» 2020. Віктора нагороджено дипломом переможця за І місце конкурсу «ICYS-Україна», він увійшов до складу команди, яка представлятиме Україну на ХХYІІ Міжнародній конференції юних дослідників ICYS в м. Белград (Сербія).

У березні 2020 року заклади освіти перейшли на дистанційну форму навчання.  Виявилося, що готуватися до важливих конкурсних випробувань можна не виходячи з дому! Учасники флешмобу “НаукаНаДивані”  розповідають у своїх відеозаписах, як саме в домашніх умовах вони займаються науковими пошуками.

Учасники  від  Голосіївського району:

ЕДУАРД ПШЕНИШНЮК,вихованець відділення фізики та астрономії, секція «Теоретична фізика та біофізика», учень 9 класу спеціалізованої школи №85;

БЕЗПАЛЬКО ВІКТОР, вихованець відділення екології та аграрних наук, секція «Зоологія, ботаніка», учень 10 класу гімназії № 59 імені О.М. Бойченка міста Києва.  Тема наукового дослідження: “Особливості будови та функціонування пилкозбиральних апаратів у предстапвників різних родин Бджолиних (Hymenoptera, Anthophila)”

ВЛАСЕНКО ОЛЕКСАНДРА, вихованка відділення фізики та астрономії, секція «Аерофізика та космічні дослідження», учениця 10 класу гімназії №59 імені О.М. Бойченка. Тема наукового дослідження: “Явище кульової блискавки та можливості його дослідження сучасними засобами “

СОКАРЕВА АНАСТАСІЯ, вихованка відділення фізики та астрономії, секція аерофізики та космічні дослідження, учениця 10 класу гімназії №179.  Тема наукового дослідження: “Аналіз загального вмісту озону середніх та полярних регіонів Південної півкулі навесні протягом 1980-2018 років. Озонова діра”

У квітні 2020 р. Підбито підсумки міського фестивалю стартапів ClassIDEЯ 2020 . Лауреатами фестивалю і кращими за версією партнерів стали учні закладів освіти Голосіївського району. Це  БОДАШЕВСЬКИЙ Дмитро (гімназія № 59 імені О.М.Бойченка) і ТІГОВА Анна (СШ № 112 імені Т.Шевченка). Вітаємо наших талановитих юних винахідників, їхніх педагогів і батьків ! Бажаємо подальших успіхів і досягнень у навчанні і науково-дослідницькій діяльності !.

У лютому 2020 р. ГЕРМАН Аліса - учениця 9-Г класу школи І-ІІІ ступенів № 286, президент шкільного наукового учнівського товариства "Мудра сова", вже другий рік серйозно займається науково-дослідницькою діяльністю  У 2019/2020 навчальному році підготувала на районний етап дві роботи, які отримали високу оцінку районного журі ( І місце ) і рекомендовані на участь у міському етапі. Переможці конкурсу здобули право представляти власні проекти у фіналі міжнародного конкурсу ISEF в місті Анахайм (США, Каліфорнія).

4-7 лютого 2020 р. на базі Національного еколого-натуралістичного центру проходив Всеукраїнський конкурс «Еко-Техно Україна 2020», який є національним етапом міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів ISEF-2020. Учениця 9 класу еколого-природничого ліцею № 116 ДРОЗД Ірина нагороджена Дипломом за ІVпризове місце у категорії «Клітинна та молекулярна біологія».Учениці еколого-природничого ліцею №116 міста Києва, наші юні науковці,також вибороли право представляти ліцей на цьому престижному конкурсі:

  • Дрозд Ірина, учениця 9 класу, індивідуальний проект: Мікроклональне розмноження рослин Artemisiaannua в умовах культури invitro; науковий керівник: Коломієць Юлія Василівна, доктор с/г наук, доцент кафедри екобіотегнології та біорізноманіття  НУБіП України; педагогічний керівник: Жерносєкова Тетяна Валеріївна, вчитель біології вищої категорії, методист Еколого-природничого ліцею №116 міста Києва;
  • Фоміна Лада, учениця 9 класу,індивідуальний проект: Дослідження впливу реклами на усвідомлений вибір людини; педагогічний керівник: Жерносєкова Тетяна Валеріївна, учитель біології вищої категоріїметодист Еколого-природничого ліцею №116 міста Києва;
  • Якобчук Анна, учениця 10 класу, індивідуальний проект:Психологія брехні як новий напрям в дослідженнях психології; педагогічний керівник: Долинська-Беліменко Жанна Анатоліївна, практичний психолог Еколого-природничого ліцею № 116 міста Києва.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux