У Державній бібліотеці України для юнацтва (Голосіївський проспект, 122) відбувся тренінг «Ресурси стресостійкості»
Стресостійкість – запорука психічного здоров’я!
У рамках проєкту “Перша психологічна допомога жінкам і дівчатам Києва» за координації Управління гендерної рівності Департаменту соціальної політики КМДА та за сприяння Спілки жінок міста Києва у Державній бібліотеці України для юнацтва (Голосіївський проспект, 122 ) відбувся тренінг «Ресурси стресостійкості», який провела психологиня, психотерапевтка, аспірантка Інституту психології імені Г. С. Костюка НАНП України Наталія Клименко.
Збереження психічного здоров’я в умовах війни є дуже важливим. Кожен із нас по-різному реагує на події – хтось тримається стійко, а хтось відчуває тривогу, страх, паніку, перевтому, виснаження. І це нормальна реакція нашої психіки і організму на ситуацію, що склалася. В умовах війни необхідно вміти надати першу психологічну допомогу собі і тим, хто поруч з нами.
Те, що ми недооцінюємо ресурси власної психіки, Наталія Клименко довела, розповівши про наукові розробки ізраїльських учених і, зокрема, професора Муллі Лаада. Він на основі наукових спостережень описав шість каналів стресостійкості, кожен з яких допомагає вийти з кризової ситуації.
Вчений розробив унікальний метод, який допомагає зберегти психічну рівновагу в умовах стресу. Вчений стверджує, що потрібно визначити свої головні канали життєстійкості й розвивати ті, які менш розвинуті.
- Як опанувати себе в стресовій ситуації?
- Які бувають канали стресостійкості?
- Де знаходити ресурси для відновлення життєвих сил?
- Які існують техніки саморегуляції?
- Як надати першу психологічну допомогу собі і близьким?
З цих та інших питань учасниці тренінгу отримали професійні відповіді та оволоділи практичними вміннями та навичками.
За інформацією: Державної бібліотеки України для юнацтва