До Дня пам’яті та примирення в Україні відбулася мистецька-патріотична акція «Час обрав нас»
Опубліковано 07 травня 2022 року о 12:43
Щороку, 8 травня, увесь світ вшановує чергову річницю перемоги над нацизмом. Адже кривава історія нацизму – це ланцюжок жахливих злочинів, ідеологічним виправданням яких ставало заперечення нацистами права окремих народів не лише на мову, культуру та політичну свободу, а й на їх фізичне існування.
Сучасна росія поступово, але послідовно відтворювала найжорстокіші тоталітарні практики з одночасним виправданням і прославленням радянського режиму, зокрема в його найгіршому сталінському варіанті, та переслідувала тих, хто намагався доносити історичну правду, наголошує Український інститут національної пам'яті.
Незасудження міжнародною спільнотою комуністичного тоталітарного режиму на рівні з нацистським також створило підґрунтя для відтворення цього режиму у його нинішньому, путінському, варіанті. Однозначне та вичерпне засудження злочинів комунізму повинно стати одним із наслідків російської агресії в Україні.
Тому перемога над нацизмом для українців це особливий день, оскільки з 1939 по 1945 роки Україна зазнала найбільших людських та економічних втрат серед усіх народів світу, які брали участь у Другій світовій війні.
На жаль, злочинна історія нацизму не зупинилась 1945 року, а несподівано для людства отримала своє продовження у сучасній російській федерації. Подібність путінського та гітлерівського режимів вражає.
Анексія Австрії – спроба незаконної тимчасової окупації Криму, захист німецькомовних у Судетах – захист російськомовних на сході України, заперечення існування Польщі та народу Ізраїлю гітлером та німецьким нацизмом – заперечення існування України та її народу путіним та російським нацизмом.
Навіть у першому бомбардуванні Києва та інших міст 24 лютого 2022 року, російська армія виявилась гідним продовжувачем традицій нацистського вермахту, здійснивши обстріл української столиці близько 4 годин ранку.
Більш того, кремлівські пропагандисти намагаються звинуватити Україну у нападі на росію, як свого часу геббельсівське міністерство пропаганди звинуватило Польщу у “розв’язуванні” Другої світової війни.
З нагоди пам’ятної дати, керівництво Збройних Сил України ініціювало проведення до Дня пам’яті та примирення мистецько-патріотичної акції «Час обрав нас». До акції залучено творчу інтелігенцію, громадськість, місцеві органи влади тощо.
Зокрема, митці сатиричного жанру запропонували долучити до акції свої роботи, бо карикатура б’є по ворогу не менш ніж надсучасна зброя. Тож напередодні 8 травня в українських містах розміщено тематичні біг-борди «Парад до пекла», «Борітесь – поборете! Вам Бог помагає!», «Перемогли гітлера – здолаємо путлера!».
Виконав ескізи малюнків художник-карикатурист В’ячеслав Казаневський та інші карикатуристи.
До акції долучилися й підприємці, громадськість, волонтери, місцева влада.
Товариство з обмеженою відповідальністю «Столиця груп» Stolitsa Group не просто допомогли фінансово надрукувати плакати, але й також розмістили їх на своїх рекламних площах, також як і ГО «Асоціація операторів зовнішньої реклами України», які надали рекламні площини для їхнього розміщення.
Джерело: https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua