Розпочали роботу бібліотеки району
Російсько-українська війна вплинула на долі багатьох людей, змінила їх світогляд настільки, що мозок і досі відмовляється вірити в те, що відбулось.
У цей складний для України і столиці час бібліотеки Голосіївського району наближають Перемогу своєю невтомною працею з людьми та лікують їх поранені душі книгою. Недарма в глибоку давнину бібліотеку називали «дім життя», «аптека для душі».
І тому в травні для мешканців Голосіївського району заклади Централізованої бібліотечної системи Голосіївського району м.Києва (ЦБС) почали працювати 5 днів на тиждень з 11:00 до 15:00, а за потребою в інші часи за попередньою домовленістю.
Бібліотечні заклади надають безкоштовні послуги своїм користувачам, обслуговування яких здійснюється за окремим записом по телефону та в режимі офлайн. Бібліотеки району стали гостинними домівками для офлан-зустрічей, а також для проведення тематичних занять в режимі онлайн.
Блоги бібліотек наповнені цікавими матеріалами на актуальну тематику, віртуальними книжковими виставками, історичними довідками та власними відеороликами.
Так, бібліотека №152 сімейного читання публікує патріотичні відеоматеріали із циклу «Україна – це ти!» (листи дітей до захисників, дитячі малюнки, патріотичні вірші сучасних поетів у виконанні читачів) http://bibl152.blogspot.com//.
Для всіх бажаючих у бібліотеці ім.П.Й.Панча продовжуються онлайн-навчання із вивчення української та іноземних мов http://petropanchlibrary.blogspot.com/.
Бібліотека «Деміївська» публікує матеріали для дітей та дорослих, які перебувають у гострому стресовому стані через воєнні дії та потребують психологічної підтримки
http://bibldemeevskaja.blogspot.com/2022/04/yahalon.html.
До ювілейних та пам'ятних дат на блогах бібліотек ім.М.Т.Рильського http://rilskogo.blogspot.com/ та ЦРБ ім.М.О.Некрасова http://crbnekrasov.blogspot.com/2022/04/blog-post_27.html публікуються цікаві історичні довідки.
Інформаційно-бібліографічний відділ ЦРБ ім. М.О.Некрасова розпочав цикл публікацій топ-найвідоміших українських перемог над московитами за останні 500 років та здійснив цікавий підбір історичної літератури, яка надає відповідь на питання: що штовхає Московію 500 років поспіль незмінно спрямовувати зброю проти України
http://crbnekrasov.blogspot.com/2022/04/blog-post_27.html.
В бібліотеці ім. В.А.Симоненка для дітей (вул.Антоновича, 25) відбулась зустріч із ліквідатором аварії на ЧАЕС, громадським діячем, художником Жоржем Шанаєвим до Дня Чорнобильської трагедії http://simonenkobibl.blogspot.com/2022/04/blog-post_70.html.
Актуальною, доступною, корисною інформацією наповнено сайт ЦБС Голосіївського району. Під час воєнного стану інформаційно-бібліографічним відділом було здійснено 25 цікавих публікацій.
В окремій рубриці «Електронне урядування» http://clsgnovii.blogspot.com/ в період воєнного стану відкрито нові сторінки: «Місця укриття населенню», «Територіальна оборона Києва», «Пам’ятка населенню в умовах надзвичайної ситуації». Корисні додатки та сервіси для киян пропонує новостворена сторінка «Київ для киян».
Шановні голосіївці! Бібліотеки району працюють саме для вас!
Скорішої Перемоги і миру усім нам!
За інформацією управління культури Голосіївської РДА