Головна  →  Новини  →  22 травня 2017

В Голосієво відбувся ІІ Дитячий дворовий фестиваль «Свято у нашому дворі»

В Голосієво відбувся ІІ Дитячий дворовий фестиваль «Свято у нашому дворі»

Вже другій рік поспіль за ініціативи громадських організацій та підтримки Голосіївської райдержадміністрації в Голосієво відбувся дитячий фестиваль «Свято у нашому дворі», який цього року був присвячений Дню Києва та Дню сім’ї.

Задля охоплення більшої кількості дорослих і дітей, молоді і людей похилого віку в різних куточках Голосієва захід був організований на 4 майданчиках: просп. Науки 13-15  та 42/1, вул. Голосіївська, 6 та вул.Теремківська, 6.

Програми кожної локації були насичені і різноманітні: спортивні змагання, виступи дитячих колективів закладів освіти та культури району, показові виступи  районних спортивних секцій, вікторини, майстер-класи, співочі конкурси та багато іншого.  Можна сказати, що кожна Програма мала свою родзинку. Так, на площадці за адресою просп. Науки, 13-15 дивував неймовірними трюками ілюзіоніст Євген Устіменко, лауреат міжнародних конкурсів з сценічної магії, а мешканці вул. Теремківська з захопленням аплодували учасникам флеш-моб.

Голова Голосіївської райдержадміністрації Наталія Бондар завітала на кожну локацію,  привітала всіх присутніх зі святом та нагородила Подякою голови організаторів та учасників заходу.

Перейти до спискуВерсiя для друку

  

 

Новини Центру надання адмін. послуг