Головна  →  Про район  →  Соціальний захист
 
Зверніть увагу!
Інформація для внутрішньо переміщених осіб (посилання активне)

 

До уваги надавачів соціальних послуг!

 

Деякі питання надання послуги з догляду за дитиною до трьох років
“муніципальна няня”

      З 01.01.2023 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України «Деякі питання соціального захисту дітей та сім’ї» від 30 грудня 2022 р. № 1474, документ за посиланням:

 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/68-2019-%D0%BF#Text

      Вищезазначеною Постановою визначено, що компенсація послуги з догляду за дитиною до трьох років "муніципальна няня" надається у разі здійснення догляду за дитиною до трьох років, яка потребує додаткового догляду, а саме: дитина з інвалідністю до трьох років, дитина до трьох років, хвора на тяжкі перинатальні ураження нервової системи, тяжкі вроджені вади розвитку, рідкісні орфанні захворювання, онкологічні, онкогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, тяжкі психічні розлади, цукровий діабет I типу (інсулінозалежний), гострі або хронічні захворювання нирок IV ступеня, дитина до трьох років, яка отримала тяжку травму, потребує трансплантації органа, потребує паліативної допомоги, якій не встановлено інвалідність, або у разі догляду за дитиною до трьох років, якщо один із батьків, опікунів є особою з інвалідністю I чи II групи.

      Уряд також схвалив рішення щодо збільшення розміру компенсації послуги з одного прожиткового мінімуму (а у разі догляду за дітьми з інвалідністю з двох прожиткових мінімумів на дітей віком до шести років) до однієї мінімальної заробітної плати, установленої на 1 січня відповідного рокуТаким чином, сім’я на відшкодування послуги няні зможе щомісяця отримувати 6 700 гривень замість 2 272 гривень.

    Також постановою визначено механізм нарахування компенсації послуги в залежності від фактичного часу здійснення такого догляду за дитиною на підставі акту про надану послугу "муніципальна няня".

       Протягом одного місяця з дня набрання чинності цією постановою батьки, опікуни дитини віком до трьох років, які отримують відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня» повинні підтвердити своє право на таке відшкодування шляхом подання до Управління соціального захисту населення Голосіївської районної в місті Києві державної державної адміністрацій документів, передбачених Порядком відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня», затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 30 січня 2019 р. № 68.

 
 
Увага! Шановні мешканці району!

    Управління соціального захисту населення Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації здійснює прийом понеділок - четверг з 09-00 до 16-00 (без перерви на обід)

Телефони для консультації внутрішньо переміщених осіб: (044) 258-19-86 та (066) 359 75 90

Електронна адреса - [email protected]

З інших питань номера телефонів:

(044) 257-20-09, (044) 258-15-49 - з питань призначення державних допомог;

(044) 258-19-86 - з питань оформлення довідки та призначення адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам;

(044) 257-70-43 - з питань санаторно-курортного забезпечення, опіки та піклування над недієздатними особами старше 18 р.;

(044) 257-71-33 - з питань забезпечення засобами реабілітації, видачі пільгових посвідчень;

(044) 257-71-83 - з питань надання одноразової матеріальної допомоги по програмі «Турбота. Назустріч киянам» на 2022-2024 роки»;

(044) 257-20-09 - з питань призначення допомоги "Пакунок малюка";

(044) 258-69-44 - з питань активації транспортного додатку "Муніципальна картка" Картка киянина" для безкоштовного проїзду громадян в громадському транспорті міста Києва.

Адміністрація УСЗН

 

Про розміщення інформації на сайті щодо забезпечення дітей з інвалідністю візками

Дбаємо та співпрацюємо

Дуже приємно, що в наш нелегкий час, існують люди, які завжди готові допомогти іншим, безкорисливо, доброзичливо та від усього серця, які здатні сприймати чужі проблеми, як свої, і як чудово що такі люди відгукнулися й небайдужі до нашої біди. Всеукраїнська благодійна організація «УКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ПРОДОВОЛЬЧИХ БАНКІВ» та посольство України в Японії передало Управлінню соціального захисту населення Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації в якості благодійної допомоги дитячі крісла колісні для забезпечення дітей з особливими потребами, з ураженням опорнорухового апарату, дітей з інвалідністю (віком від 7 до 13 років). Щиро вдячні за виявлене милосердя і чуйне ставлення до дітей президента всеукраїнської благодійної організації «УКРАЇНСЬКА ФЕДЕРАЦІЯ ПРОДОВОЛЬЧИХ БАНКІВ» Стегнієнка Дмитра Анатолійовича, колектив посольства України в Японії та надзвичайного і повноважного посла України в Японії Корсунського Сергія Володимировича. За те що в важкий час для України вони стоять не осторонь проблем потребуючих допомоги. Хай Господь Бог сторицею віддячить Вас розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану дітям. Сподіваємося, що візки будуть в нагоді для покращання якості життя дітям.

Отже мешканці столиці, внутрішньо переміщені особи для отримання дитячих візків можуть звернутись за номером телефоном (044) 257-71-33.

 

 

 

                                                            ***********

 

Шановні відвідувачі,

При зверненні до Управління з питань призначення допомог, компенсацій та з інших питань де потрібні документи для оформлення справ, просимо мати при собі оригінали та копії документів.

Адміністрація УСЗН

                   
                                                             ***********

Новини

 

Комунальна реабілітаційна установа «Київський центр незрячих» (далі Центр), інформує, що під час воєнного стану Центр продовжує надавати послуги з комплексної реабілітації серед осіб з інвалідністю по зору, а саме:

- фізична реабілітація та оздоровлення;

- психологічна реабілітація та розвиток особистості;

- соціально-побутова реабілітація;

- орієнтування та мобільність;

- оволодіння інформаційними технологіями, адаптованими для осіб з вадами зору;

- професійна орієнтація;

- культурно-просвітницькі заходи та ін.

Контактна особа центру- фахівець відділення орієнтування та сприяння інклюзії - Белокурова Оксана. Т.: 044-400-03-37;(067)131 52 32.

Додаток

 


 

Проведено «круглий стіл» на тему: «Організація надання соціальних послуг. Проблеми та перспективи розвитку».
 

 

 


 

В Україні поновлено програму «Рука допомоги» – кредити непрацюючим громадянам з малозабезпечених сімей на початок чи розвиток власної справи   (Детальніше

    

 

******************

«Соціальні послуги за соціальним замовленням»

*****************

Нагадуємо! з 01 грудня 2022 року прийом документів для нарахування громадянам субсидій та пільг на оплату житлово - комунальних послуг проводиться Пенсійним фондом України

Шановні мешканці Голосіївського району!

На виконання ПКМ України від 16.09.2022 № 1041 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу Пенсійним фондом України» з 01 грудня  2022 року прийом документів для нарахування громадянам субсидій та пільг на оплату житлово- комунальних послуг проводиться Пенсійним фондом України

за адресою: вул.Антоновича,70.

Одночасно повідомляємо, що документи можна надсилати поштою або в електронній формі (через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України, мобільний додаток Пенсійного фонду України, засобами порталу Дія).

 

В Голосіївській районній в місті  Києві державній адміністрації 07.12.2022 відбулися засідання Комісій

УВАГА! В Голосіївському районі визначено пункти реєстрації та видачі продуктових наборів

Про війну – у форматі легкого читання

Звіт про проведений конкурс з відбору громадських організацій для надання фінансової підтримки з бюджету міста Києва  у 2023 році ( Протокол 1, Протокол 2, Розпорядження 211 )

Забезпечення засобами захисту ВПО та мешканців Голосіївського району

Інформація про забезпечення санаторно-курортним лікуванням

Проєкт громадської організації "Голосіївська Районна організація Товариства Червоного Хреста України в м. Києві" для отримання фінансової підтримки у 2023 році 

Пункти видачі продуктових наборів внутрішньо переміщеним особам в Голосіївському районі

Київський міський центр соціальної, професійної та трудової реабілітації осіб з інвалідністю запрошує

Забезпечення санаторно-курортними путівками осіб з інвалідністю внаслідок загального захворювання та з дитинства відповідно до Закону України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні»

Інформація для внутрішньо переміщених осіб

 

 

************ 

Виконання Міської комплексної цільової програми "Київ без бар'єрів"

Спостережна комісія

Реєстр колективних договорів 2019-2020 рр.

Реєстр колективних договорів 2021 р.

 

 

 *************

 

 

 

 

Версiя для друку

 


  

 Консультації з громадськістю