КМДА Київська міська державна адміністрація


9 лютого 2018

Голосіївські комунальники продовжують прибирати район від снігу

Голосіївські комунальники продовжують прибирати район від снігу

Снігопад, який розпочався вчора увечері, додав роботи комунальним службам Голосіївського району, які відучора розпочали прибирання району від снігу.

Наші комунальники  активно усувають наслідки негоди. Традиційно першочергово від снігу прибираються центральні вулиці, зупинки міського громадського транспорту, входи/виходи зі станцій метрополітену, прибудинкові ділянки та місця масового скупчення людей.

Так, станом на ранок 09 лютого понад 300 працівників КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Голосіївського району» за допомогою ручного реманенту та 17 одиниць техніки розчистили 1063,5 тис.кв.м прибудинкових територій, 503 тис.кв.м тротуарів (фотогалерея).

Також активно прибирають працівники КП «УЗН» та КП «ШЕУ Голосіївського району м. Києва» та залучають максимальну кількість наявної техніки та працівників, адже їм необхідно прибрати понад 200 км доріг та проїздів, а також 6 га території у скверах, парках тощо.

 Нагадуємо підприємцям про необхідність прибирання підпорядкованих територій від снігу. Забезпечення благоустрою відбувається на прилеглій території, що обмежується лінією бортового каменю проїзної частини вулиць вздовж підприємств, установ, організацій, а в інших випадках на відстані 10 метрів від фасадів будинків, споруд, огорож та інших елементів благоустрою.

За невиконання вимог Правил благоустрою міста Києва передбачено штраф на громадян до 1360 грн, на посадових осіб та фізичних осіб – суб’єктів підприємницької діяльності до 1700 грн.

 

Звертаємось до киян та гостей столиці з проханням не паркувати автомобілі на узбіччях доріг і в заборонених для цього місцях, аби робота снігоприбиральної техніки була ефективною. Автомобілі, що заважатимуть розчищати автошляхи від снігу, будуть евакуйовані.

Також переконливо просимо киян за умов погіршення погоди не користуватися особистим авто, а, за можливості, надавати перевагу громадському транспорту.

 При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.