КМДА Київська міська державна адміністрація


26 грудня 2017

В Голосіївському парку відбулось святкове дійство "Новий рік у Голосієво"

В Голосіївському парку відбулось святкове дійство "Новий рік у Голосієво"

23 грудня в Голосіївському парку культури та відпочинку ім. М.Рильського святковою програмою відбулось відкриття проекту «Новий рік у Голосієво». Мистецьку програму свята було побудовано на основі кращих концертних номерів Київського академічного театру фольклору «Берегиня». Привітати голосіївців з прийдешніми святами завітала голова Голосіївської райдержадміністрації Наталія Бондар.

Під час заходу відбулось урочисте засвічення Новорічної ялинки в Голосіївському парку.Цього річ її оформлено сучасними світлодіодними гірляндами і декоративними hand-made іграшками з екологічних матеріалів.

Проект «Новий рік» у центральні частині Голосіївського парку буде реалізовано протягом грудня 2017 – січня 2018 з тематичним ілюмінаційним оформленням парку та фонтану, святковою торгівлею, розвагами та зимовими активностями, а також циклом святкових програм у вихідні дні 25, 31 грудня 2017 року та 7 і 13 січня 2018 року

Співорганізаторами проекту виступили  КП УЗН Голосіївського району, КО «Київзеленбуд»,  ВМГО «Соціальний вектор».

Проект підтримала Голосіївська районна в місті Києві державна адміністрація.При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.