КМДА Київська міська державна адміністрація


26 квітня 2017

В Голосіївському районі відзначили річницю Чорнобильської трагедії

В Голосіївському районі відзначили річницю Чорнобильської трагедії

26 квітня в Україні згадують про події, які відбулися 31 рік тому – День Чорнобильської катастрофи.

Аби вшанувати тих, хто трагічно загинув на Чорнобильській АЕС, цього дня в Голосіївському районі столиці біля пам’ятного знаку «Пам’яті загиблих в Чорнобильській аварії» відбувся урочистий мітинг-реквієм «Мужність та біль Чорнобиля!». Пам’ятний захід проходив за участю голови Голосіївської райдержадміністрації Наталії Бондар, представників громадської організації «Союз інвалідів Чорнобиля», громадськості району, учнівської та студентської молоді.

Після офіційної частини заходу настоятель Свято-Вознесенського храму протоієрей о. Павло відправив панахиду за загиблими ліквідаторами Чорнобильської катастрофи. Усі присутні вшанували пам’ять загиблих та постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС хвилиною мовчання. Під час мітингу часників ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи було відзначено подяками та грамотами Голосіївської райдержадміністрації.

На завершення учасники заходу поклали квіти до пам’ятного знака ліквідаторам аварії на ЧАЕС.

Нехай ніколи не замовкають дзвони людської пам`яті, що не даватимуть забути про цю страшну трагедію! При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.