КМДА Київська міська державна адміністрація


30 липня 2021

В райдержадміністрації обговорили хід підготовки районного господарства до осінньо-зимового періоду 2021/2022 років

29.07.2021 в Голосіївській районній в місті Києві державній адміністрації відбулося чергове засідання оперативного районного штабу з підготовки районного господарства до осінньо-зимового періоду 2021/2022 років, утвореного розпорядженням Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації від 01.07.2021 № 340.

На засіданні штабу заслухані звіти комунальних підприємств Голосіївського району та профільних районних управлінь про виконання заходів щодо підготовки до осінньо-зимового періоду 2021/2022 років житлового фонду та об’єктів соціально-культурної сфери, що перебувають у сфері управління Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації.

Також були заслухані звіти КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» та ПрАТ «АК «Київводоканал» щодо стану готовності зовнішніх інженерних мереж району до осінньо-зимового періоду 2021/2022 років та інформацію про відновлення порушеного благоустрою прибудинкових територій району після виконання аварійних робіт на інженерних мережах.

Крім того, під час роботи штабу обговорювалися проблемні питання, що виникають під час підготовки до опалювального періоду багатоквартирних житлових будинків не комунальної форми власності (ОСББ, ЖБК, відомчих та інших).

 ФОТОЗВІТ

За інформацією: Управління житлово-комунального господарства Голосіївської РДАПри використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.