КМДА Київська міська державна адміністрація


12 серпня 2020

Запрошуємо на загальноміський шкільний ярмарок

Запрошуємо на загальноміський шкільний ярмарок

Щорічно протягом останніх 23 років на вулиці Хрещатик за підтримки Київської міської державної адміністрації проводиться загальноміський шкільний ярмарок. Ініціатор та організатор проведення – КП «Міський магазин».

За рахунок залучення до участі у ярмарку безпосередніх товаровиробників та дистриб’юторів ціни на вказані групи товарів на 15-20% нижчі ніж у роздрібній торговельній мережі.

На шкільному ярмарку-2020 буде представлений величезний асортимент товарів від українських і зарубіжних виробників: шкільна форма, ортопедичне взуття, рюкзаки та портфелі, одяг для наймодніших школярів, книжки, зошити, яскраві обкладинки, різноманітні ігри та багато інших цікавих і необхідних аксесуарів. Тобто все для того, щоб зробити навчальний рік для школярів легким та пізнавальним.

У заході візьмуть участь підприємці з Полтавської, Львівської, Черкаської, Київської, Тернопільської, Херсонської, Дніпропетровської та Житомирської областей. Київські підприємства легкої промисловості також запропонують споживачам товари шкільного асортименту високої якості. Вдалі покупки та гарний настрій гарантовані всім відвідувачам шкільного ярмарку 2020.

Буде на ярмарку і зона пересувного атракціону.

Коли: у суботу та неділю 15-16 серпня 2020 року

Час проведення: з 09.00 до 20.00

Місце проведення: непарний бік нижнього тротуару вулиці Хрещатик від будинку № 13/2 до будинку № 23-А (у межах вулиць Архітектора Городецького та Богдана Хмельницького) у Шевченківському районі міста Києва.

 

Джерело: КМДА

 

 При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.