КМДА Київська міська державна адміністрація


10 липня 2017

Наталія Бондар: "Нагальне питання сьогодення - допомога постраждалим мешканцям від вибуху у будинку"

Наталія Бондар: "Нагальне питання сьогодення - допомога постраждалим мешканцям від вибуху у будинку"

10 липня голова Голосіївської райдержадміністрації Наталія Бондар взяла участь у виїзному засіданні штабу Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при КМДА, яке проходило на місці аварії, що сталась 8 липня поблизу станції метро «Голосіївська».

 

Нагальними залишаються питання надання тимчасового житла постраждалим мешканцям (станом на ранок 10 липня поселено 24 людини із 77, що мешкали у будинку), організації допомоги вивозу особистих речей, забезпечення предметами першої необхідності, продуктами харчування, побутовими речами тощо.

Після засідання штабу голова району спільно із заступниками та керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації (управління праці та соціального захисту, управління охорони здоров’я, комунальні підприємства району) поспілкувалась з постраждалими мешканцями з питання надання їм посильної допомоги. Наразі забезпечено продуктовими наборами мешканців, які були відселені до гуртожитку на вул. Оболонській, 34.

Наталія Володимирівна дякує Голосіївській районній організації Товариства Червоного хреста України, членам Громадської ради при Голосіївській райдержадміністрації, волонтерам, керівництву та працівникам  Голосіївського РУ ГУ України ДСНС України в м.Києві, Голосіївського управління поліції ГУ Національної поліції у м. Києві, керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації: служби у справах дітей, управління охорони здоров'я, управління праці та соціального захисту, відділу контролю за благоустроєм, відділу торгівлі, управління житлово-комунального господарства, працівникам комунальних служб району за оперативне реагування та всебічну допомогу мешканцям, які постраждали внаслідок вибуху житлового будинку по просп. Голосіївському. При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.