КМДА Київська міська державна адміністрація


19 травня 2017

Голова райдержадміністрації Наталія Бондар відвідала провідні підприємства району

Голова райдержадміністрації Наталія Бондар відвідала провідні  підприємства району

19 травня голова Голосіївської райдержадміністрації Наталія Бондар з робочим візитом відвідала ПП «АЄРОСИЛА-ПЛЮС», ПАТ «Київський маргариновий завод», ПрАТ «Швейна фабрика «Воронін», ПрАТ «УХЛ-МАШ» з метою ознайомлення з продукцією підприємств та обговорення нагальних питань їх життєдіяльності.

Довідково. ПП «Аеросила- плюс» проектує та виробляє транспортерне обладнання (конвеєрні системи) різної конфігурації для будь-якого виду продукції, здійснює монтаж, наладку, гарантійне і післягарантійне обслуговування, модернізацію і ремонт вже наявних транспортерних систем.

Асортимент продукції різноманітний: конвеєри, поворотні столи, бункера різного призначення та модифікації, вібролотки, оглядові столи, сушки, шнеки, стрічки конвеєрні, ланцюги, ремені. 

ПрАТ «Київський маргариновий завод» - це компактне підприємство потужністю - 64,8 тис. тонн рафінованих жирів, 48,60 тис. тонн маргаринової і 7,9 тис. тонн майонезної продукції в рік, яке більше п'ятдесяти років є «лабораторією» технологічних і маркетингових інновацій в олійно-жировій галузі. Саме КМЗ першим в Україні використав пальмову олію та її фракції; освоїв виробництво замінників молочного жиру за рецептурою, розробленою спільно з німецькими фахівцями. КМЗ в числі перших використав бренд «Олком» в просуванні продукції.

ПрАТ "Швейна фабрика "ВОРОНІН" - провідне підприємство з пошиття високоякісного одягу, фабрика Voronin входить до числа світових лідерів легкої промисловості в швейній галузі.

Торгівельна мережа представлена більше ніж 80 фірмовими магазинами в різних країнах - на Україні, в Америці, Європі, Росії, СНД.

ПрАТ "УХЛ-МАШ" оснащено сучасним високотехнологічним устаткуванням провідних світових виробників, яке дозволяє вирішувати найскладніші завдання по випуску виробів з листового металу.  

ПрАТ "УХЛ-МАШ" виробляє і продає:  одягові шафи, шафи для роздягалень, спецодягу, гардеробні шафи і шафи для інвентарю; промислові меблі, металеві верстаки, обладнання для автосервісу, інструментальні візки, слюсарні столи, шафи для інструменту і монтажні металеві столи; офісні меблі, канцелярські шафи, шафи для офісу та картотеки, архівні шафи і тумби; металеві стелажі, мобільні та архівні стелажі, стелажі для складу, торгівельні, пересувні стелажі і поличні стелажі для офісу; медичні та лабораторні меблі.

  

  

 При використанні матеріалів посилання на КМДА обов'язкове.