Головна  →  Партнерство "Відкритий Уряд"

Міжнародна ініціатива «Партнерство «Відкритий Уряд» (ПВУ) спрямована на підвищення рівня відкритості та прозорості діяльності державних органів, підтримку залучення інститутів громадянського суспільства до формування державної політики, впровадження високих стандартів професійної чесності в державному управлінні.

Партнерство «Відкритий уряд» - це багатостороння ініціатива, офіційно запроваджена 20 вересня 2011 року. Метою даної ініціативи є:

1. Забезпечення виконання урядами конкретних зобов'язань щодо сприяння прозорості державного управління

2. Залучення громадян до участі в процесах державного управління

3. Боротьба з корупцією

4. Використання нових технологій для покращення державного управління.

З метою забезпечення належного виконання пріоритетів Ініціативи Кабінетом Міністрів схвалено План дій з впровадження в Україні Ініціативи „Партнерство „Відкритий Уряд” (розпорядження Кабінету Міністрів України від 5 квітня 2012 р. № 220).

План дій було розроблено органами виконавчої влади за участю представників інститутів громадянського суспільства. Зокрема, у листопаді 2011 – січні 2012 року громадське обговорення проекту плану, підготовленого Мін’юстом, провели центральні та місцеві органи виконавчої влади. За результатами Секретаріатом Кабінету Міністрів було узагальнено понад 400 пропозицій. Доопрацювання документу здійснювала робоча група під головуванням Голови Держінформнауки В. П. Семиноженка за участю представників інститутів громадянського суспільства, Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства при Президентові України, органів виконавчої влади, Секретаріату Кабінету Міністрів. 30 березня 2012 р. проект Плану дій з впровадження в Україні Ініціативи „Партнерство „Відкритий Уряд” було обговорено під час Національного круглого столу за участю Прем’єр-міністра України М. Я. Азарова.

 

 
Версiя для друку

 

Новини Центру надання адмін. послугПовідомлення територіальних органів міністерств та відомств