Головна  →  Адміністрація  →  Підтримка малого та середнього підприємництва  →  До уваги підприємців. Інформація від Державної служби інтелектуальної власності

Реєстр виробників та розповсюджувачів програмного забезпечення

На виконання завдань, передбачених Концепцією легалізації програмного забезпечення та боротьби з нелегальним його використанням, затвердженою розпорядженням Кабінету Міністрів України від 15.05.2002 року №247-р та Указу Президента від 8 квітня 2011 року № 436 «Про затвердження Положення про Державну службу інтелектуальної власності України» утворено Реєстр виробників та розповсюджувачів програмного забезпечення (далі – Реєстр). 

З метою створення інформаційно-довідкової бази з питань виробництва та розповсюдження програмного забезпечення, забезпечення ідентифікації та обліку виробників та розповсюджувачів програмного забезпечення, створення прозорого і цивілізованого конкурентного середовища у сфері виробництва та розповсюдження програмного забезпечення, створення умов для розвитку інфраструктури та механізмів функціонування вітчизняної індустрії програмного забезпечення Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України видано наказ від 22.03.12 року № 332 «Про затвердження Положення про Реєстр виробників та розповсюджувачів програмного забезпечення», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 12.04.2012 за № 558/20871. До нього додаються бланки заяви про внесення відомостей до Реєстру, рішення про внесення відомостей до Реєстру та свідоцтво про внесення відомостей до Реєстру. 

Внесення відомостей до Реєстру відбувається на добровільних засадах на підставі поданої заяви про внесення відомостей до Реєстру. За результатами розгляду заяви Державною службою приймається рішення про внесення відомостей до Реєстру та видається свідоцтво про внесення відомостей до Реєстру. 

Для занесення відомостей до Реєстру заявник передає особисто чи надсилає рекомендованим поштовим відправленням документи до Державної служби інтелектуальної власності України (МСП, м. Київ-35, вул. Урицького, 45,(044) 494-06-64, 494-06-95) за визначеним переліком. Детальніше в Інформаційному листі. Заява про внесення відомостей до Реєстру та додані до неї документи розглядається у місячний термін з дня їх надходження до Державної служби. 

Оплата за внесення відомостей до Реєстру виробників та розповсюджувачів програмного забезпечення не передбачена.

 

Інформація про ліцензії на виробництво  дисків

 

За інформацією http://sips.gov.ua/ 

Версiя для друку

 

Новини Центру надання адмін. послугПовідомлення територіальних органів міністерств та відомств