Головна  →  Оголошення  →  13 листопада 2018

Стартував 2 етап Тижня безпеки дорожнього руху

12-18 листопада 2018 року в Україні пройде другий етап Тижня безпеки дорожнього руху. Організатором Тижня традиційно виступає МОЗ України, координатором проведення заходів – ДП «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» МОЗ України (Київська Міжрегіональна філія).

На сьогодні затверджено План заходів із проведення Тижня безпеки дорожнього руху в Україні 12-18 листопада 2018 року. Ці заходи спрямовані на привернення уваги державних органів, місцевої влади, громадськості та ЗМІ до ситуації на дорогах країни та об’єднання зусиль заради зменшення рівня аварійності та смертності внаслідок дорожньо-транспортних пригод, підвищення обізнаності серед населення та підростаючого покоління щодо правил поведінки на дорогах, основних навичок надання домедичної допомоги, визначення відповідальності усіх учасників дорожнього руху, а також компетентних органів, за безпеку на автошляхах країни.

До проведення заходів залучені представники МВС України, Національної поліції України, Державної служби України з безпеки на транспорті, Державного агентства автомобільних доріг України, МОЗ та МОН України, обласних, районних, міських державних адміністрацій, громадських організацій, страхових компаній, представників засобів масової інформації та інших зацікавлених сторін і організацій.

Загальний План заходів із проведення Тижня безпеки дорожнього руху в Україні 12-18 листопада 2018 року

 

Довідково

Тиждень безпеки дорожнього руху в Україні відбувається двічі на рік у рамках Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2011-2020 р.р., проголошеного Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН № 64/255 від 10.05.2010, та з метою підвищення безпеки дорожнього руху в Україні.

Захід проходить за участі представників МВС, Національної поліції України, Міністерства інфраструктури України, Моторного транспортного страхового бюро України, Державного підприємства «Український науково-дослідний інститут медицини транспорту» МОЗ України, Міжнародного Благодійного Фонду «Допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод», інших державних та громадських організацій, які опікуються питаннями безпеки дорожнього руху.

Мета нинішнього тижня: акцентувати увагу на вихованні дорожньої культури серед усіх учасників руху, й, зокрема, на важливості користування ременями безпеки у транспортних засобах; донести до свідомості громадян, що безпека залежить від кожного з нас; сприяти практичній взаємодії служб та відомств, які працюють у сфері безпеки дорожнього руху, об’єднати їх зусилля задля зменшення аварійності на дорогах; вкотре привернути увагу державних інституцій до проблеми безпеки руху.

Щорічно до заходів, що проходять в рамках Тижня безпеки дорожнього руху в усіх регіонах України, залучаються біля 20 млн українців.

 

http://medtransvp.com.ua

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Новини Центру надання адмін. послуг