Головна  →  Новини  →  9 листопада 2018

Працівники райдержадміністрації долучились до написання Всеукраїнського диктанту національної єдності з нагоди Дня української писемності та мови

Сьогодні, 09 листопада, відзначається День української писемності та мови — день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця — послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія.

Традиційно цього дня відбувається Всеукраїнський диктант національної єдності, започаткований у 2000 році.

Долучились до написання цьогорічного радіодиктанту «Крила України» 19 працівників  Голосіївської райдержадміністрації.

 

Довідково. За умовами заходу, усі охочі традиційно можуть надіслати роботи поштою на адресу вул. Хрещатик, 26, Київ – 1, 01001 із позначкою «Радіодиктант» (лист має бути надісланий того ж дня або 10 листопада – про це свідчитиме поштовий штемпель), відсканувати або сфотографувати текст і впродовж 24 годин після закінчення акції надіслати електронною поштою на адресу rd@nrcu.gov.ua. Зображення має бути якісним, текст – написаним від руки (роботи, набрані у будь-якому текстовому редакторі, не розглядатимуться). Комісія приймає також тексти, написані шрифтом Брайля.

11 листопада текст радіодиктанту буде оприлюднено на сайті UA: Українське радіо, тож усі охочі зможуть перевірити свої знання.

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Новини Центру надання адмін. послуг