Головна  →  Я маю право!  →  19 вересня 2018

У столичній юстиції відбувся День відкритих дверей

18 вересня 2018 року в столичній юстиції провели День відкритих дверей для студентів правничих факультетів національних вузів. До свята долучилась заступник Міністра юстиції України Іванна Смачило та очільник столичної юстиції Станіслав Куценко.
 
Захід уже традиційно відбувається на початку навчального року, коли студенти знову повертаються до своєї звичної атмосфери права. Фахівці столичної юстиції ознайомили їх із роботою структурних підрозділів, пропагуючи роботу на державній службі. Адже стереотипне уявлення про образ державного службовця старшого віку, котрий погруз у документах, має залишитись позаду.
Майбутні юристи сьогодні дізнались про специфіку роботи юстиції на різних локаціях. Зокрема, були представлені напрямки нотаріату, державної виконавчої служби, Управління персоналу, Управління судової, аналітично-правової роботи та міжнародного співробітництва, Управління фінансового та матеріально-технічного забезпечення, Управління державної реєстрації та відділів Державної реєстрації актів цивільного стану, Управління нормативно-правових актів, систематизації законодавства, правової роботи, правової освіти та ін.
На свято завітали громадські активісти, студенти та викладачі юридичних факультетів. Наприклад, із Київського університету права НАН України, Інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», Національного університету «Києво-Могилянська академія», Національного транспортного університету, Національного авіаційного університету, Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова, Київського національного торговельно-економічного університету, Київського університету туризму, економіки та права, Національного університету біоресурсів та природокористування, Національної Академії внутрішніх справ та ін.
Так, під час заходу студенти мали нагоду отримати святкове свідоцтво про шлюб, спробувати посвідчити довіреність у нотаріуса, розібратись у процедурі виконання рішень суду, ознайомитись із реєстрацією громадських організацій та друкованих засобів масової інформації. Також працювала креативна фотозона з хетлегами #МінЮст, #Столична_юстиція, #ЯМАЮПРАВО! та відбувались правові вікторини.
Для студентів було проведено «Ярмарку вакансій». Кожен залишив свою анкету для Управління персоналу з контактними даними та бажаним напрямком стажування або майбутньої професії.  
«День відкритих дверей – це хороша можливість для студентів детальніше ознайомитися з діяльністю органів юстиції та влаштуватись на стажування, а в майбутньому і на роботу. Ефективний розвиток держави можливий тільки завдяки залученню молоді. Дуже приємно бачити сьогодні правоосвічених, свідомих та зацікавлених студентів. Адже скоро і на вас буде покладено обов’язок допомагати громадянам, забезпечувати справедливість та ґарантувати їхні права. Крім того, нагадаю, що завдяки консультаціям у рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!» юридична підтримка стає практичною, вирішує проблеми громадськості», – сказала заступник Міністра юстиції України Іванна Смачило.
 
Очільник столичної юстиції Станіслав Куценко, в свою чергу, зауважив, що двері столичної юстиції завжди відкриті для креативної та ініціативної молоді.
«З початку 2018 року до столичної юстиції долучилось майже 200 нових співробітників. Після успішного стажування на роботу в управління юстиції влаштувалось близько 30 осіб. Загалом штат столичної юстиції – 1219 фахівців», – додав керівник юстиції міста Києва.
На святі взяв слово один із колишніх студентів-практикантів Віталій Панчук (22 роки), який наразі уже виконує обов’язки керівника Відділу аналітично-правової роботи у столичній юстиції: «Вже минув той час, коли робота державного службовця була нудною та нецікавою, а питання вирішувались «за шоколадку». Зараз ситуація змінилася – держслужба стала престижною та перспективною роботою».
Конкурси на заміщення вакантних посад відбуваються регулярно. Зокрема, з початку року в Головному територіальному управлінні юстиції у місті Києві пройшло вже 9 відкритих конкурсів. 
 
Із детальною інформацією можна ознайомитись на сайті Головного територіального управління юстиції у місті Києві: http://www.justicekyiv.gov.ua/vakansii_gtuy.html
 
Юстиція відкрита для людей!
Перейти до спискуВерсiя для друку

  

 

Новини Центру надання адмін. послуг