Головна  →  Правові новини  →  21 березня 2018

Військовослужбовцям, які не помістилися в казармах, орендують житло

Забезпечення стосується військовослужбовців рядового, сержантського і старшинського складу

Внесено зміни до статті 12 Закону «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» щодо забезпечення військовослужбовців та членів їх сімей житловими приміщеннями.

Так, в разі відсутності службового жилого приміщення військовослужбовці рядового, сержантського і старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом і не перебувають у шлюбі, розміщуються безплатно в спеціально пристосованих казармах у розташуванні військової частини, а сімейні - у сімейних гуртожитках.

Житлово-побутові умови в таких казармах повинні відповідати вимогам, що пред'являються до гуртожитків для одиноких громадян.

 Встановлено, що при відсутності можливості розміщення зазначених військовослужбовців у спеціально пристосованих казармах у розташуванні військової частини і сімейних гуртожитках військова частина зобов'язана орендувати для військовослужбовців та членів їх сімей житлове приміщення або за їх бажанням виплачувати грошову компенсацію за піднайом (найом) жилого приміщення.

 Для військовослужбовців офіцерського складу та членів їх сімей військова частина зобов'язана орендувати житло або за їх бажанням виплачувати грошову компенсацію за його піднайом (найом) в разі відсутності службового жилого приміщення.

 Кабмін визначає розмір і порядок виплати військовослужбовцям грошової компенсації за піднайом (найом) ними жилих приміщень.

 Відповідний Закон № 2288-VIII вступив в силу сьогодні, 21 березня.

Перейти до спискуВерсiя для друку

  

 

Новини Центру надання адмін. послуг