Головна  →  Картка киянина в Голосієво

З метою оптимізації процесу перевипуску Карти Киянина (далі-КК) колишнім клієнтам банку «Хрещатик» розроблено та впроваджено з 01.07.2016р. функціонал перевипуску Карти Киянина через сайт Ощадбанку/ Контакт-центр Ощадбанку.

Даний процес включає декілька етапів:
1. Замовлення клієнтом перевипуску КК одним з наступних способів:
1.1. Через офіційний сайт Банку (заповнюється Форма реєстрації на перевипуск картки на сторінці http://www.oschadbank.ua ). 
Клієнту обов'язково необхідно ввести ПІБ, номер паспорта (без серії), дагу народження, контактний телефон, код антиспаму та поставити галочку про підтвердження згоди на обробку персональних даних. На наступній формі клієнтові необхідно вести номер зручної для клієнта установи доставки КК (поле пусте, але при веденні номера або адреси установи система пропонує значення з довідника). Після цього, на наступній формі клієнту необхідно вибрати зручні дату і час відвідування відділення для отримання картки та підписання необхідних документів (дата відвідування установи Банку має бути не раніше, ніж через ЗО календарних днів від дати заповнення форми на сайті).
1.2. Через Контакт-центр Банку (тел.: +380 (44) 363 01 33; 0 800 210 800). Клієнт повідомляє оператору Контакт-центру про бажання перевипустити КК яка була випущена банком «Хрещатик». Оператор Контакт-центру запитує у клієнта його ПІБ. номер паспорта (без серії), дату народження, контактний телефон, адресу зручної для клієнта установи доставки, зручні дату і час відвідування відділення для отримання картки та підписання необхідних документів (дата відвідування установи Банку має бути не раніше, ніж через ЗО календарних днів від дати замовлення перевипуску КК через Контакт-центр Банку).
2.  Дані відправляються до соціального Процесінгу, після чого, у відповідь на запит. Банк отримує необхідні параметри (в т.ч. фотокартку клієнта для емісії КК та ознаку наявності у клієнта права на пільги згідно визначених законодавством соціальних категорій).
3. Після обробки отриманих даних клієнтам відкривається КК. Клієнтам, що мають право на пільги, КК відкривається за тарифним пакетом «Соціальний Муніципальна Картка.
Таким чином, для перевипуску КК клієнту непотрібно буде двічі особисто відвідувати установу Банку (перший раз для замовлення КК. другий - для отримання). Звертатися до установи Банку необхідно буде лише одного разу - для отримання картки та підписання необхідних документів.
Для отримання КК необхідно буде мати при собі:
-  паспорт громадянина України або інший документ, що його замінює (оригінал);
- реєстраційний номер облікової картки платника податків за наявності інформації (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної фіскальної служби і мають відмітку в паспорті) (оригінал);
- в разі, якщо клієнт має право на пільги - документ (оригінал), що підтверджує право на пільги, доплати, допомоги, компенсації та інші виплати відповідно до законодавства України, на додаткові пільги, доплати, допомоги, компенсації відповідно до актів Київської міської ради та КМДА.
Даний функціонал стосується виключно перевипуску Карти Киянина колишнім клієнтам банку «Хрещатик».
В разі, якщо клієнт мав Картку Киянина, емітовану банком Хрещатик, з активованими пільгами - такому клієнту Ощадбанком буде перевипушено Картку Киянина з активованими соціальними пільгами та пільговим транспортним додатком.
Впровадження цього функціоналу не скасовує діючої процедури перевипуску КК колишнім клієнтам банку «Хрещатик», що передбачала попередню реєстрацію клієнтів у Контакт-центрі Банку з призначенням дати, часу та адреси відвідування установи банку для подання пакету документів і відкриття рахунку для перевипуску КК. У разі звернення клієнта до установи Банку, відповідно до дати і часу, призначених Контакт-центром Банку, відповідальний працівник Банку буде здійснювати прийом пакету документів і відкриття рахунку для перевипуску КК.
Версiя для друку

  

 

Новини Центру надання адмін. послуг

 Повідомлення територіальних органів міністерств та відомств

 

Підприємництво/бізнес