Головна  →  Новини  →  23 червня 2016

Голова райдержадміністрації Наталія Бондар познайомилась з роботою ДП «Укрметртестстандарт»

Голова райдержадміністрації Наталія Бондар познайомилась з роботою  ДП «Укрметртестстандарт»

Голосіївський район м.Києва по праву можна вважати науковим центром столиці, адже на його території розташовано 64 академічних та відомчих науково-дослідних установи.

22 червня голова райдержадміністрації Наталія Бондар завітала до Державного підприємства "Всеукраїнський державний науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів" (вул.Метрологічна, 4). Генеральний директор підприємства Дмитро Сабатович спільно з керівниками структурних підрозділів ознайомили очільницю району з науковою та виробничою діяльністю підприємства, з технічним потенціалом.

 

 

Довідково

 ДП «Укрметртестстандарт» – це вдале поєднання науки з виробництвом, де постійно відбувається процес оновлення і розширення знань та доведення отриманого результату до практичного використання. Центр володіє 12-ма державними, 32-ма вихідними, 1779-ма робочими еталонами, що стали складовою частиною Національної еталонної бази для забезпечення єдності вимірювань в Україні.

Підприємство має багаторічний досвід здійснення оцінки відповідності продукції встановленим законодавством вимогам і володіє сучасним лабораторним обладнанням для проведення випробувань широкого спектру продукції, зокрема харчової, виробів легкої промисловості, електронних і електропобутових товарів, зареєструвало власний Знак відповідності.

 

На базі  ДП «Укрметртестстандарт» був створений науково-технічний інститут та 5 центрів з сертифікації з випробувальними центрами і лабораторіями, які акредитовані не тільки вітчизняним органом з акредитації, але й Латвійським національним бюро з акредитації (LATAK), Німецьким органом з акредитації (DATech). Найбільшого значення для України стала акредитація Центру в Міжнародній системі електрообладнання ІЕСЕЕ в якості Українського національного сертифікаційного органу і випробувального органу з правом видавати та визнавати міжнародні сертифікати 52 країн світу, до числа яких входять всі найрозвиненіші держави.

За інформацією відділу економіки РДА

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Новини Центру надання адмін. послуг