Головна  →  Оголошення  →  14 листопада 2018

POLISH-UKRAINIAN HIGH-TECH HUB 2018

Київ знову стане столицею польсько-української співпраці інноваторів та інвесторів. До 16 листопада п.р. триває набір заявок в рамках проекту-конкурсу Kyiv Tech Hub 2018, скерованого як до українських стартапів, винахідників i інноваторів, так і до польських інвесторів та інвестиційних фондів. Це друга такого роду ініціатива, метою якої є створення поштовху для розширення польсько-української співпраці у сфері фінансування інновацій.

6 грудня п.р. провідні польські інвестори та стартапи з України зустрінуться у Києві на конференції з метою підбиття підсумків конкурсу. Минулорічне проведення конкурсу завершилося великим успіхом. З 130 найкращих українських компаній, 35 компаній виступали на сцені в присутності 20 інвесторів з Польщі та України.

 ГЕНЕЗА

Ініціатором проекту вже в 2016 році був Відділ сприяння торгівлі та інвестицій Посольства Республіки Польща у Києві. Проект у 2017 році був успішно завершений за кошти Польської допомоги задля розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща. У конференції взяли участь, зокрема, І заступник Міністра розвитку РП Єжи Квєціньскі, І заступник Міністра економічного розвитку та торгівлі України Максим Нефьодов, І заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав Негода, а також Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Ян Пєкло.

 Сьогодення

 У 2018 році до проекту приєднався ще один важливий партнер – фундація «Фонд Співпраці», одна з найдосвідченіших організацій в Польщі, яка займається наглядом та операційним виконанням проектів, що фінансуються безпосередньо ЄС. Діяльність фундації має на меті підтримувати розвиток економічної і соціальної складових Польщі, а також підтримка такого роду ініціатив в Європі, а особливо – в регіоні СЕЕ (англ. центральна та східна Європа) та в Україні. Протягом 28 років своєї діяльності фундація під патронатом Польщі та ЄС надала підтримку більш ніж сотні подібних проектів.

 МЕТА

 Проект Kyiv Tech Hub – це результат симбіозу двох типів очікувань: представники наукових кіл в Україні шукають фінансування для своїх проектів та шанс виходу на європейські ринки, з другого боку польський ринок VC шукає нові, перспективні інвестиційні цілі. В умовах зростаючої конкуренції серед країн на таланти у галузі high-tech , Польща має всі шанси зайняти місце інноваційного центру для всього регіону.

 Як взяти участь у конкурсі?

 У рамках проекту кожен український стартап, інноватор, винахідник і автор інноваційного проекту може подати свій проект до конкурсного розгляду і запланованої зустрічі 6 грудня через заповнення заявки, яка доступна на сайті http://startuphub.pl/kyivtechhub/ англійською мовою.

Термін оформлення проектів закінчується 16 листопада 2018 року.

Далі фонд Startup Hub Poland проаналізує надіслані проекти та обере 30 найкращих команд для представлення можливостей їх реалізації з точки зору бізнесу та технологічних рішень в грудні у Києві. Польські фонди VC, які приймають участь у проекті, матимуть можливість провести бліц-зустрічі (speed-dating) з представниками кільканадцяти обраних ними проектів. Участь у конференції є безкоштовна, a автори проектів і інвестори, які зацікавлені в участі, можуть пройти електронну реєстрацію на інтернет-сторінці заходу.

Новиною в цьому році будуть супровідні проекти:

  •  Startup Hub: Poland Prize , який надає початкову візу та гранти до 50 000 євро для проектів, які прибудуть до Польщі.
  • Polish-Ukrainian Startup Bridge, оператором якого є фундація «Фонд Співпраці». Основним завданням фундації є проведення циклів менторінгу для найкращих проектів, які після цього матимуть можливість зробити презентацію своєї комплексної ідеї під час конференції Kyiv Tech Hub. Додатково, команда фундації і її експертів займатимуться організацією регіональних зустрічей („meetup”), будуть активно підтримувати науковців в комерціалізації їх проектів, запрошувати команди з України на тематичні поїздки до Польщі, допомагати  цим проектам у пошуках відповідних інструментів фінансування. Задля реалізації поставлених цілей, «Фонд Співпраці» активно співпрацює з учасниками – як приватними, так і державними – інноваційної індустрії в Україні. Така співпраця є ключовою, оскільки на базі цього досвіду фундацією буде створений Центр Підтримки Стартапів.

 

ОРГАНІЗАТОРИ: 

  • Міністерство Інвестиції і Розвитку РП
  • Польське Агентство Інвестицій і Торгівлі
  • Фонд Startup Hub Poland

 

ПАРТНЕРИ: 

  • Фундація «Фонд Співпраці»
  • Польська Агенція з Розвитку Підприємництва
  • Польський Інститут у Києві

 

Проект реалізується за підтримки програми Польська допомога з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

 

Більше дізнатися про минулорічний конкурс Kyiv Tech Hub 2017 можна, переглянувши відео за посиланнями:

PL:          https://www.youtube.com/watch?v=kGVQ8MmfVSM

UA:        https://www.youtube.com/watch?v=YjpSMxJ2BJ0

EN:         https://www.youtube.com/watch?v=iIEaMnKv2bg

 

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Новини Центру надання адмін. послуг