Головна  →  Оголошення  →  6 листопада 2018

До уваги представників малого та середнього бізнесу!

14 листопада в місті Києві, в межах глобального підприємницького тижня – GlobalEntrepreneurshipWeek 2018 буде проходити великий фестиваль для представників малого та середнього бізнесу– GetBusinessFestival.

Захід відбудеться 14.11.2018 (середа) з 09:45 до 18:00 год в НСК «Олімпійський» (м. Київ, вул. Велика Васильківська, 55).

GetBusinessFestival 2018 пройде за підтримки генерального спонсора – «Альфа-Банк Україна», генерального партнера – «OLX Україна», партнера з освіти – «StartupUkraine», а також компанії «Vodafone Україна».

Організатори фестивалю працюють в колаборації з «ExportPromotion Office», «ProZorro», Торгово-промисловою палатою України, Центром зайнятості вільних людей, «AtlasWeekend» та інші.

Програма Фестивалю складається з 8 паралельних потоків:

  1. Точки зростання
  2. Маркетинг + PR
  3. Продажі
  4. HP + особиста ефективність
  5. Фінанси + воркшопи
  6. П2П (підприємець – підприємцю)
  7. Експорт
  8. Перезавантаження + менторство

В рамках заходу 83 спікери крім лекцій щодо теоретичної частини з маркетингу, продажу, фінансів, PR та HR розкажуть про сталий розвиток, підприємцях – учасниках АТО, жінках у підприємництві, особистій ефективності та інше.

В форматі потоку «П2П» своїм досвідом поділяться не гуру, коучі та консультанти, а власники, які пройшли шлях від бізнесу до бренду.

Учасникам Фестивалю надається можливість подати заявку на менторську сесію та отримати безкоштовну особисту консультацію від експерта.

 З програмою Фестивалю можна ознайомитись за посиланням  http://get.delo.ua/program .

Додаткову інформацію про захід можна отримати у контактної особи –  продюсера GetBusinessFestival Олександри  Цилії: тел.: +38 (067) 407 56 39;   e-mail: a.tsyliya@ekonomika.ua

 

 

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Новини Центру надання адмін. послуг